Styl Życia

Trzyletnie trojaczki - zdobywczynie Śnieżki!

Styl Życia

Trzyletnie trojaczki - zdobywczynie Śnieżki!

Daria i Adam Wiśniewscy od zawsze kochają góry. Narodziny trojaczków nie pokrzyżowały im planów wspinaczkowych. Teraz pięcioosobowa rodzina chodzi po górach razem. Z nami po raz pierwszy wybrali się na Śnieżkę!

Pasję do góry przekazali trzyletnim córkom

Kiedy Daria Wiśniewska dowiedziała się, że po dwóch latach starań, jest w ciąży, była bardzo szczęśliwa. Podczas pierwszej wizyty u lekarza małżeństwo dowiedziało się, że urodzą się trojaczki.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziewczynki od razu zauważyłam, że są kompletnie różne. Najstarsza Klara jest bardzo podobna do mojej teściowej. Druga – Anielka jest bardzo podobna z charakteru do swojego taty. To jest nasza przywódczyni grupy. To ona wiedzie prym i ustawia dziewczyny. Najmłodsza Łucja jest charakterem podoba do mnie. Jest bardzo nieśmiała i emocjonalna.

Dziewczynki bardzo się kochają. Równie często się kłócą i przytulają.

Daria i Adam Wiśniewscy kochają podróże.

Nasza pasja do podróżowania i chodzenia po górach zaczęła się jeszcze przed pojawieniem się dzieci. Lubiliśmy zawsze chodzić po Tatrach. Gdy dziewczyny się urodziły, naturalnie kontynuujemy naszą górską pasję.

- przyznała Daria.

Ostatnio rodzina Wiśniewskich wybrała się rodzinnie na Śnieżkę!

Kiedy po raz pierwszy pojechaliśmy w piątkę w góry, trochę się baliśmy, że będziemy postrzegani na szlaku jako wariaci. Jednak byliśmy mile zaskoczeni. Ludzie gratulują nam i życzą powodzenia.

Wiśniewscy relacje ze swoich pieszych wędrówek po górach z trojaczkami publikują na Youtube.

Początkowo miał to być kanał tylko dla rodziny, a później zaczęli obserwować nas obcy ludzie.

-zdradził Adam Wiśniewski.

Dla dziewczynek górskie wędrówki to czas spędzony z rodzicami.

Dla nas to jest idealny czas. Wszyscy jesteśmy razem, w zjednoczeniu. Dziewczyny są dla nas bardzo wyrozumiałe. Już góra daje nam w kość. Może one to czują?

-przyznał tata dziewczynek.

Rodzina Wiśniewskich po kilku godzinach wspinaczki, wykończona, ale szczęśliwa zdobyła Śnieżkę! Jest to ich pierwszy wspólnie zdobyty szczyt. Gratulujemy! I życzymy kolejnych takich sukcesów.


Zobacz film: Z trojaczkami w domu i w podróży. Źródło: Dzień Dobry Wakacje

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
115
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
27.11.2019
Ewa Maria
Bardzo lubię Waszą Rodzińę ,podziwiam Panią Darię, a Pan Adam to uroczy młody człowiek. Jednocześnie zastanawiam się,kiedy ja zostanę babcią,dlatego przesyłam serdeczne pozdrowienia Babciom Dziewczynek.
21.07.2019
Asia
Wspaniala rodzina. Dziewczynki sa bardzo madre, dzieki swoim rodzicom. Polecam ich Kanal na YouTube.
14.07.2019
monika_bobulska
oby jak najwięcej takich rodzin. Już nie mówię o górach i aż takim zdobywaniem szczytu, ale którym się chce zabrać maluchy, poświecić sie (bo trzeba spakować, obwiesić się masą cierpliwości) pójść z nimi i pokazać naturę. Do tego spełnianie pasji rodziców. Szczęśliwi rodzice to szczęsliwe dzieci. Uściki dla rodzinki.
14.07.2019
Liz
Wspaniali młodzi ludzie. Oglądam Panią Datie I bardzo ja cenie.
Rozwiń wszystkie komentarzy