Styl Życia

Trzyletnie trojaczki - zdobywczynie Śnieżki!

Daria i Adam Wiśniewscy od zawsze kochają góry. Narodziny trojaczków nie pokrzyżowały im planów wspinaczkowych. Teraz pięcioosobowa rodzina chodzi po górach razem. Z nami po raz pierwszy wybrali się na Śnieżkę!

Pasję do góry przekazali trzyletnim córkom

Kiedy Daria Wiśniewska dowiedziała się, że po dwóch latach starań, jest w ciąży, była bardzo szczęśliwa. Podczas pierwszej wizyty u lekarza małżeństwo dowiedziało się, że urodzą się trojaczki.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziewczynki od razu zauważyłam, że są kompletnie różne. Najstarsza Klara jest bardzo podobna do mojej teściowej. Druga – Anielka jest bardzo podobna z charakteru do swojego taty. To jest nasza przywódczyni grupy. To ona wiedzie prym i ustawia dziewczyny. Najmłodsza Łucja jest charakterem podoba do mnie. Jest bardzo nieśmiała i emocjonalna.

Dziewczynki bardzo się kochają. Równie często się kłócą i przytulają.

Daria i Adam Wiśniewscy kochają podróże.

Nasza pasja do podróżowania i chodzenia po górach zaczęła się jeszcze przed pojawieniem się dzieci. Lubiliśmy zawsze chodzić po Tatrach. Gdy dziewczyny się urodziły, naturalnie kontynuujemy naszą górską pasję.

- przyznała Daria.

Ostatnio rodzina Wiśniewskich wybrała się rodzinnie na Śnieżkę!

Kiedy po raz pierwszy pojechaliśmy w piątkę w góry, trochę się baliśmy, że będziemy postrzegani na szlaku jako wariaci. Jednak byliśmy mile zaskoczeni. Ludzie gratulują nam i życzą powodzenia.

Wiśniewscy relacje ze swoich pieszych wędrówek po górach z trojaczkami publikują na Youtube.

Początkowo miał to być kanał tylko dla rodziny, a później zaczęli obserwować nas obcy ludzie.

-zdradził Adam Wiśniewski.

Dla dziewczynek górskie wędrówki to czas spędzony z rodzicami.

Dla nas to jest idealny czas. Wszyscy jesteśmy razem, w zjednoczeniu. Dziewczyny są dla nas bardzo wyrozumiałe. Już góra daje nam w kość. Może one to czują?

-przyznał tata dziewczynek.

Rodzina Wiśniewskich po kilku godzinach wspinaczki, wykończona, ale szczęśliwa zdobyła Śnieżkę! Jest to ich pierwszy wspólnie zdobyty szczyt. Gratulujemy! I życzymy kolejnych takich sukcesów.


Zobacz film: Z trojaczkami w domu i w podróży. Źródło: Dzień Dobry Wakacje

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
109
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
21.07.2019
Asia
Wspaniala rodzina. Dziewczynki sa bardzo madre, dzieki swoim rodzicom. Polecam ich Kanal na YouTube.
14.07.2019
monika_bobulska
oby jak najwięcej takich rodzin. Już nie mówię o górach i aż takim zdobywaniem szczytu, ale którym się chce zabrać maluchy, poświecić sie (bo trzeba spakować, obwiesić się masą cierpliwości) pójść z nimi i pokazać naturę. Do tego spełnianie pasji rodziców. Szczęśliwi rodzice to szczęsliwe dzieci. Uściki dla rodzinki.
14.07.2019
Liz
Wspaniali młodzi ludzie. Oglądam Panią Datie I bardzo ja cenie.