Newsy

Tragedia na drodze. Samochód osobowy wjechał w grupę ludzi, są ofiary śmiertelne

Policja

Foremniakowski/Getty Images

Newsy

Tragedia na drodze. Samochód osobowy wjechał w grupę ludzi, są ofiary śmiertelne

Policja

Foremniakowski/Getty Images

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne po tym, jak samochód osobowy wjechał w grupę  mężczyzn, którzy prawdopodobnie wracali z pogrzebu. Do tragedii doszło w miejscowości Złaków Kościelny w województwie łódzkim. 

We wsi Złaków Kościelny w powiecie łowickim (łódzkie) doszło do tragedii. Samochód osobowy wjechał w grupę czterech osób stojących przy lokalnej drodze. Mężczyźni prawdopodobnie wracali z pogrzebu. Rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej młodszy brygadier Jędrzej Pawlak przekazał, że dwie osoby zginęły mimo udzielonej na miejscu pomocy, a dwie, przytomne, ze złamaniami kończyn dolnych zostały przewiezione do szpitala. 

Tragedia w powiecie łowickim - kto kierował samochodem?

 St. sierż. Marta Jasińska z komendy powiatowej policji w Łowiczu powiedziała, że do tragedii w Złakowie Kościelnym doszło po tym, jak 25-letni kierowca auta wjechał w grupę przechodniów.

- Te osoby poruszały się chodnikiem i prawdopodobnie wracały z pogrzebu - przekazała. - Zginęło dwóch mężczyzn, 47-latek z Łowicza i 64-letni mieszkaniec powiatu łowickiego - dodała.

Sprawca wypadku w Złakowie Kościelnym

Kierowca pojazdu nie ma obrażeń - wynika z informacji przekazanych przez rzecznika straży pożarnej. Na miejscu pracują dwa zespoły ratownicze, policja oraz osiem jednostek straży pożarnej, w tym cztery z OSP.

Zobacz też:

Nie żyje trzech nastolatków. Ciała znaleziono w klubie sportowym

Mimo rodzinnej tragedii nie zrezygnował ze sportu. 15-latek właśnie pobił halowy rekord świata: "Czuję wsparcie taty"

Były reprezentant Polski spowodował kolizję po pijanemu. Co mu grozi?

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
83
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0