Gwiazdy

Tomasz Stockinger przeszedł operację serca. Jak czuje się aktor?

Tomasz Stockinger w Dzień Dobry TVN fot. Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Tomasz Stockinger przeszedł operację serca. Jak czuje się aktor?

Tomasz Stockinger w Dzień Dobry TVN fot. Tomasz Urbanek/East News

Tomasz Stockinger był operowany w związku z wadą serca, którą lekarze wykryli u niego podczas rutynowych badań po zapaleniu płuc. "Tata czuje się dobrze” - mówi syn aktora,  Robert. 

Tomasz Stockinger w szpitalu

Niedawno media obiegła informacja o tym, że aktor ma poważne problemy zdrowotne. Było to o tyle zaskakujące, że 65-letni Tomasz Stockinger zawsze zwracał uwagę na dietę i uprawiał  sport. Wszystko zaczęło się od niewyleczonego przeziębienia, które przerodziło się w zapalenie płuc. Dolegliwości stały się jednak na tyle poważne, że Stockinger zdecydował się na konsultację ze specjalistą.

Choroba serca

Lekarz, który przebadał Tomasza Stockingera, dostrzegł wadę serca. Okazało się, że 65-latek musiał trafić na stół operacyjny. Nieuniknione było odwołanie wszystkich jego zawodowych zobowiązań.  

Dziś znany i lubiany aktor jest już po zabiegu. Jak twierdzi jego syn Robert, wszystko przebiegło pomyślnie. Niebawem wróci do rodziny, która go wspiera. 

Po udanym zabiegu czuje się dobrze i nie może się doczekać powrotu ze szpitala do domu

- powiedział Robert Stockinger.

Tomasz Stockinger 

To jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorów serialowych. Od wielu lat pojawia się na srebrnym ekranie i może poszczycić się ogromną sympatią widzów. Poza rolami telewizyjnymi, występuje także w innych produkcjach. Ostatnio wcielił się w postać ojca Laury - głównej postaci filmu "365 dni" - granej przez Annę Marię Sieklucką. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
60
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0