Gwiazdy

"To jawne oszustwo! Podjęliśmy kroki prawne" Ania i Robert Lewandowscy przestrzegają

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Fot. Instagram / Anna Lewandowska

Gwiazdy

"To jawne oszustwo! Podjęliśmy kroki prawne" Ania i Robert Lewandowscy przestrzegają

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Fot. Instagram / Anna Lewandowska

Ania i Robert Lewandowscy zamieścili na swoich profilach na Instagramie ich zdjęcie z bardzo ważnym komunikatem. Jedna z firm nielegalnie wykorzystuje ich wizerunek do reklamowania środków na odchudzanie oraz usług finansowych. Lewandowscy przestrzegają: "To oszustwo!"

Zobacz też: Anna Lewandowska zmieniła zdanie i już pokazuje twarz Klary!


Ania i Robert Lewandowscy powiedzieli: "STOP!". Ich wizerunek został nielegalnie wykorzystany  do reklamowania środków na odchudzanie i usług finansowych. Lewandowscy w związku z tym postanowili przestrzec swoich fanów, aby zachowali szczególną ostrożność:

W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek.
Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski podkreślają, aby zachować czujność, ponieważ wyżej wspomniane reklamy z ich udziałem to oszustwo:

Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.


Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań.

Ania i Robert dodali, że sprawa nie zostanie na pewno uciszona - Lewandowscy podjęli już kroki prawne!

Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom - zaapelowali Lewandowscy.

Zobacz też GORĄCY NIUS! Anna Lewandowska pierwszy raz o swojej chorobie: "Leki, które brałam, robiły spustoszenie w organizmie"

Zobacz film: Anna Lewandowska o swoich początkach w internecie, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
88
16
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0