Horoskop

Tabletki we śnie – jak rozwiązujesz swoje problemy?

tabletki

Fot. Rattankun Thongbun / Getty Images

Horoskop

Tabletki we śnie – jak rozwiązujesz swoje problemy?

tabletki

Fot. Rattankun Thongbun / Getty Images

Sny o tabletkach najczęściej odwołują się do sposobu naszego postępowania oraz tego, jak próbujemy poradzić sobie z problemami. Dlatego też sen o łykaniu tabletek oznacza rozwiązanie jedynie powierzchowne, tymczasowe. Podobnie, gdy boli nas głowa – łykamy tabletkę i wydaje się, że problem zniknął.

Kiedy śnimy o tabletkach, oznacza to, że zrzucamy odpowiedzialność za daną sytuację na innych. W marzeniu sennym rozwiązaniem problemu ma być połknięcie tabletki, natomiast w świecie realnym bardzo często przerzucamy odpowiedzialność na inne osoby.

Tabletki nasenne we śnie – potrzeba wsparcia ze strony bliskich

Jeżeli śni się nam kupowanie tabletek w aptece, to znaczy, że mamy problemy zdrowotne. Warto zastanowić się nad tym, co nam dolega, a najlepiej po prostu przebadać się u specjalisty. Może też pojawić się sen, w którym kupujemy tabletki na targu. Takie marzenie senne nawiązuje bezpośrednio do ogólnej interpretacji snów o tabletkach. Oznacza ono, że w najprostszy sposób i przy jak najmniejszym nakładzie sił chcemy rozwiązywać problemy. Niestety, to nie zawsze najlepszy sposób, gdyż z powodu takiej postawy nasze działania mogą zakończyć się klęską. Jeżeli w sercu skrywamy głęboki żal czy złość i nie możemy przez to osiągnąć szczęścia, w naszych snach mogą pojawić się tabletki przeciwbólowe. Inny rodzaj leku, który czasami nawiedza nas w snach, to tabletki nasenne. Bywają one reakcją naszej podświadomości na potrzebę zatroszczenia się o nas przez kogoś bliskiego. Prawdopodobnie w życiu realnym czujemy się nieco osamotnieni i pozbawieni wsparcia. A co może oznaczać sen, w którym się pojawiają tabletki na zgagę? Otóż jest on widoczną oznaką dużego zmęczenia, braku sił i energii w życiu. Prawdopodobnie wyczerpanie jest czysto fizyczne, ale może też być związane ze sferą psychiki i silnym stresem.

Sen o tabletkach zapisanych przez lekarza – rozwiąż swoje problemy

Kiedy śnimy o łykaniu tabletek, potwierdza to, że w rozwiązywaniu naszych problemów chcemy wyręczać się naszymi bliskimi, przyjaciółmi. Dlatego też warto przemyśleć swoje postępowanie, zastanowić się, co zrobić, żeby samodzielnie rozwiązać problem. Uzależnienie od innych nie jest dobrym sposobem na życie tak jak uzależnienie od tabletek. Nieco inne znaczenie ma sen, w którym tabletki przepisuje nam lekarz. To akurat dobry znak – świadczy on o tym, że w marzeniu sennym pokonamy chorobę dzięki dobrej radzie, a w świecie realnym poradzimy sobie ze wszystkimi problemami.

Złą wróżbą jest natomiast sen, w którym przełykamy gorzką tabletkę. Oznacza to, że na jawie będziemy musieli znieść jakąś przykrość – spotka nas bowiem bardzo nieprzyjemna sytuacja. Jeśli we śnie jesteśmy zdrowi, a mimo wszystko łykamy tabletkę, prawdopodobnie wkrótce będziemy zmagać się z jakąś chorobą. Przekazywanie komuś tabletek to znak, że niedługo powinniśmy liczyć się z negatywnymi opiniami naszego otoczenia, przyjaciół. Kiedy tabletka śni się kobiecie, stanowi odzwierciedlenie obaw przed niechcianą ciążą.

Interpretacja snu o tabletkach – ważne dla kogo są przeznaczone

Czasami we śnie widzimy, jak ktoś z naszych bliskich połyka pigułkę. Taka wizja może oznaczać, że osoba należąca do naszej rodziny lub bliski przyjaciel znajduje się w trudnej, niebezpiecznej sytuacji. Nasza pomoc może w tym przypadku okazać się nieodzowna. Jeśli we śnie to my łykamy tabletkę, prawdopodobnie sami potrzebujemy przyjaciół, aby móc pokonać problemy, czy po prostu się od nich zdystansować. Jeżeli w trakcie połykania tabletek we śnie uświadamiamy sobie, że jesteśmy od nich uzależnieni, to znak, że w życiu często działamy bardzo impulsywnie, nie zważając na konsekwencje naszych postępków. Sen może też odzwierciedlać naszą niechęć do pewnych osób. Objawia się ona np. Jako sen o podawaniu takiej osobie tabletki antykoncepcyjnej.

Sny o tabletkach według sennika mistycznego

Sennik mistyczny w nieco inny sposób interpretuje wizje związane z lekami. Zasadniczo zobaczenie we śnie tabletek to znak, że wracają nam siły. Łykanie tabletek we śnie to również dobra wróżba. Co prawda wokół nas pojawiają się pewne kłopoty, ale na szczęście uda się nam ich uniknąć. Bardzo dobrą wróżbą jest też sen o kupowaniu tabletek. To znak, że niedługo będziemy przeżywać bardzo dobry okres w naszym życiu, staniemy się bardzo szczęśliwi. I wreszcie sen o bardzo niebezpiecznej tabletce – tabletce gwałtu. W realnym życiu zażycie tej tabletki powoduje całkowitą bezbronność i bezradność. Z tego powodu sen o takiej substancji jest znakiem, że niedługo możemy być bezradni i bardzo pilnie potrzebować pomocy przyjaciół lub kogoś z rodziny. 

Czy syropy na odporność działają? Lekarz Łukasz Durajski odpowiada:

Zobacz także:

Trwają poszukiwania leku na Covid-19. Dużą nadzieję dają tabletki na trzustkę

Eksperci: szczepionka przeciwko COVID-19 mało prawdopodobna przed jesienią 2021 roku

Czy istnieje skuteczna szczepionka na Covid-19? Rosja twierdzi, że tak, a jak jest w rzeczywistości? 

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0