Aranżacje wnętrz

Szafka, witryna, a może komoda? Co wybrać do mieszkania?

Aranżacje wnętrz

Szafka, witryna, a może komoda? Co wybrać do mieszkania?

Szafki, witryny, komody, "słupki" - co najlepiej jest wybrać do mieszkania? Razem z Ewą Mierzejewską zrobiliśmy przegląd najmodniejszych szafek i witryn - do zamykania i pokazywania - idealnych do twojego domu. Poznaj najnowsze aranżacyjne trendy, które będą królować w tym roku.

Zobacz też: Z wanną czy z prysznicem – aranżacja małej łazienki


Witryna, szafka, komoda? Co wybrać?

Witryny są bardzo mocnym trendem w ostatnim czasie. Są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy coś wyeksponować - na przykład ulubioną zastawę, kolekcję książek, ulubione pamiątki z podróży.

Szafka jest lepszym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz chwalić się tym, co masz w środku. Najmodniejsze są teraz te w stylu PRL-u - szafki mają cieniutkie nóżki, "pną" w górę, dzięki czemu wydają się lżejsze i pozwalają mieszkaniu "oddychać".

Meble z PRL-u możesz znaleźć na strychu swoich rodziców albo dziadków. Jeśli nie masz takiej możliwości, zawsze możesz ich poszukać na przykład w Internecie. Komodę, biurko, meblościankę, krzesło, stół i inne elementy wystroju w PRL-owskim stylu możesz kupić już za kilkadziesiąt złotych. To nieduża kwota jak za stylowy mebel z duszą.

Szafka na nóżkach rodem z PRL

Fot. captainsecret / Getty Images

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również szafki na kółkach, które dzięki swojej mobilności mogą służyć jako zwykła szafka, albo nawet jako kawowy stolik czy barek.


Więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
1
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0