Gwiazdy

Stephanie Niznik nie żyje. Aktorka znana z "Everwood" i "Star Trek: Rebelia" miała 52 lata

Fot. Instagram / clarincom

Gwiazdy

Stephanie Niznik nie żyje. Aktorka znana z "Everwood" i "Star Trek: Rebelia" miała 52 lata

Fot. Instagram / clarincom

W wieku 52 lat zmarła Stephanie Niznik. Aktorka znana była z wielu ról serialowych i filmowych. Do tej pory nie jest znana przyczyna śmierci amerykańskiej gwiazdy.

Zza oceanu dotarła do nas kolejna smutna wiadomość, nie żyje Stephanie Niznik - amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Jak podają zagraniczne media, gwiazda odeszła 23 czerwca br. w Encino w Kalifornii, ale dopiero teraz zdecydowano się poinformować opinię publiczną o jej śmierci. Przyczyna zgonu Niznik nie jest znana, wiadomo jedynie, że zmarła nieoczekiwanie.

>>> Zobacz także:

Stephanie Niznik - kariera

Stephanie Niznik była absolwentką Duke University. Pierwszą rolę filmową dostała w 1994 r. w produkcji "Ucieczka z Edenu" ("Exit Eden"), a rok później otrzymała angaż do trzech seriali: "Zaginionionego" ("Vanishing Son"), "Renegata" ("Renegade") i "Napisała: Morderstwo" ("Murder, She Wrote").

Największą sławę przyniosły jej jednak role: Niny Feeney, sąsiadki rodziny Brownów w serialu "Everwood" i Kell Perim w filmie "Star Trek: Rebelia".

Stephanie Niznik mogliśmy także oglądać w tak znanych produkcjach, jak: "Nash Bridges", "Dr. Quinn", "NCIS", "Lost: Zagubieni" czy "Grey's Anatomy: Chirurdzy".

Co sądzisz o tym artykule?
49
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0