Newsy

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Céline Dion!

Celine dion

fot. Sony Music mat. prasowe

Newsy

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Céline Dion!

Celine dion

fot. Sony Music mat. prasowe

Fani piosenkarki z pewnością czekali na ten moment. Właśnie ruszyła otwarta sprzedaż biletów na koncert Céline Dion w Krakowie i Łodzi. Radzimy się śpieszyć. 

Koncert wokalistki zbliża się wielkimi krokami. Właśnie ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek na długo wyczekiwane wydarzenie. Patrząc, w jak błyskawicznym tempie sprzedały się bilety w przedsprzedaży, wszystko wskazuje na to, że i tak będzie tym razem. Zatem fani królowej estrady będą musieli wykazać się zwinnością.

Céline Dion w Polsce

Koncert Céline Dion cieszy się olbrzymim zainteresowaniem polskich fanów. Nic dziwnego. Ostatni raz gwiazda gościła w Polsce 12 lat temu. Był to jej jedyny koncert w naszym kraju.

Wiele osób nie zdążyło wówczas kupić biletu, ale są też tacy, którzy chcą ją ponownie zobaczyć, nawet na obydwu organizowanych przez nas występach w Łodzi i Krakowie 

– mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotuje koncerty Céline Dion w Polsce.

Teraz piosenkarka ponownie wyruszyła w trasę koncertową „Courage World Tour”, która promuje jej najnowszą płytę „Celine Courage”.

Gwiazda wystąpi zarówno w Ameryce Północnej, Południowej, jak i w Europie. W Polsce zagości w dwóch miastach, Łodzi i Krakowie.

Bilety na koncert Céline Dion w Polsce

Artystka zaśpiewa 23 maja w Łodzi oraz 25 maja w Krakowie. Sprzedaż biletów jest już otwarta. Ich cena zaczyna się od 289 złotych.

Zobacz też: 

Daria Zawiałow w sesji live dla VEVO zaśpiewała „Hej Hej” i „Winter Is Coming” >>>

Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0