Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu Dobroczynności. Jej kreacja skradła nasze serca!

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu Dobroczynności. Jej kreacja skradła nasze serca!

Małgorzata Rozenek-Majdan przyszła razem z Radkiem Majdanem na X Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności”. Otrzymała nagrodę specjalną za swoją działalność.

Zobacz też: Urodziła troje dzieci, wygląda jak milion dolarów. Oto sekret Małgosi Sochy


Na X Balu Charytatywnym „Gwiazdy Dobroczynności”, który odbył się 2 marca, statuetki otrzymali: Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski. Honorową nagrodę otrzymała Anja Rubik. Wyróżniona została także Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan z Nagrodą Specjalną Magazynu SHOW i FOB

Małgorzata Rozenek-Majdan została doceniona za współpracę z kilkoma fundacjami: jest ambasadorką Wirtualnego Serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kampanii Rak'n'Roll "Coś do nich mam" oraz Szlachetnej Paczki.

Zobacz film:  III Bal Dobroczynny „Spragnieni piękna”, źródło: Dzień Dobry TVN

Rozenek od lat aktywnie działa na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka, m.in. organizując warsztaty edukacyjne dla najmłodszych. Rozenek głośno mówi o metodzie in vitro w Polsce - stała się w ten sposób nieformalną ambasadorką i symbolem prawa kobiet do bycia mamą przy wykorzystaniu tej metody. Wspiera jeden z warszawskich domów samotnej matki.

Rozenek nie zapomina też o tych, którzy nie mają ludzkiego głosu, sama tworzy rodzinę dla trzech uroczych czworonogów i żarliwie nagłaśnia bulwersujące często sprawy pseudohodowli psów.


Więcej:


Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w niesamowitej błękitnej kreacji. Największe wrażenie zrobił jednak tył jej sukni. Spójrzcie!


  Co sądzisz o tym artykule?
  4
  1
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  1
  06.03.2019
  Lwm
  Jak maja to niech pomagaja bo tyle pieniedzy co maja to juz niewiedza co maja z nimi zrobic a czlowiek zarabia 1000zl I martwi sie jak przezyc miesiac to szczego tu pomuc