Gwiazdy

Oto wiosenna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości

Gwiazdy

Oto wiosenna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości

W czwartek 24 stycznia odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Grupy TVN Discovery Polska 2019. Zobaczcie, jak ta impreza wyglądała od kulis oraz poznajcie nowe programy, które już wiosną będziecie mogli zobaczyć na antenie TVN.

 • "ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI" OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK, 21:30
 • "SZÓSTKA" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 21:30, TVN 
 • "CHYŁKA - ZAGINIĘCIE" OD 23 LUTEGO, SOBOTA, 20:00, TVN 
 • "STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ" PREMIERA W KWIETNIU 
 • "DIAGNOZA" OD 19 LUTEGO, WTOREK, 21:30, TVN 
 • "AGENT-GWIAZDY" OD 20 LUTEGO, ŚRODA, 21:30, TVN 
 • "MASTERCHEF JUNIOR" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 20:00, TVN 
 • "KUCHENNE REWOLUCJE" OD 21 LUTEGO, CZWARTEK, 21:30, TVN
 • "KUBA WOJEWÓDZKI" OD 19 LUTEGO WTOREK, 22:30, TVN 
 • "MILIONERZY" OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK, 20:55, TVN
 • "36.6°C" OD 23 LUTEGO, SOBOTA, 18:00, TVN

 • "EFEKT DOMINA" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 11:00, TVN


W czwartek 24 stycznia odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Grupy TVN Discovery Polska 2019. Zobaczcie, jakie programy i seriale będziecie mogli oglądać na antenie TVN już tej wiosny!


Zobacz: Iza Janachowska w ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?


Zobacz film: Spot wiosennej ramówki TVN 2019

"ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI" OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK, 21:30, TVN 

Po 12 latach przerwy wraca telewizyjny hit "Odwróceni". W jego nowej odsłonie - "Odwróceni. Ojcowie i córki" - wracają znani bohaterowie były już gangster "Blacha" (w tej roli Robert Więckiewicz) oraz emerytowany policjant Sikora (Artur Żmijewski). Drugi sezon to historia, która sprowadza się do pytania: czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? 

Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. Członkowie gangu pruszkowskiego odsiedzieli swoje wyroki. Wyszli na wolność. "Stary Pruszków" nie istnieje za sprawą komisarza Pawła Sikory, który jest już na emeryturze. Jego córka zaś - Lidka (Joanna Balasz) - poszła w ślady ojca i jest funkcjonariuszką komendy stołecznej. Blacha został natomiast biznesmenem, świadkiem koronnym - celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i czerpie garściami ze swojej ciemnej przeszłości. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) ukończyła właśnie z wyróżnieniem prawo. Lidka Sikora razem ze swoim policyjnym partnerem Latą (Tomasz Schuchardt) prowadzą śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory. Obaj będą musieli znów podjąć współpracę, żeby przeżyć. Obaj będą się bać o swoje dzieci. 


"SZÓSTKA" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 21:30, TVN 

Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Gdy program łączący dawców i biorców do przeszczepu wybiera sześć osób wydaje się, że będzie to początek nowego życia zarówno dla chorych, jak i ich rodzin. Bohaterowie, którzy nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych.


"CHYŁKA - ZAGINIĘCIE" OD 23 LUTEGO, SOBOTA, 20:00, TVN 

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc, Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier. "Chyłka - Zaginięcie" to historia prawniczo-kryminalna. Produkcja przyciąga nie tylko intrygującą zagadką.

W centrum znajduje się przede wszystkim ona - Chyłka, bezkompromisowa prawniczka. Aby bronić swoich klientów, korzysta nie tylko ze swojej wiedzy. Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę. 

Serial jest pierwszą ekranizacją prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. 

Zobacz film: Gwiazdy na ramówce TVN, źródło: TVN


"STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ" PREMIERA W KWIETNIU 

Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz pięć innych rodzinnych par uda się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali. 

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą.


"DIAGNOZA" OD 19 LUTEGO, WTOREK, 21:30, TVN 

W nowej serii "Diagnozy" chirurg Anna Leśniewska, wspierana przez Szymona (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Nieoczekiwanie wpadnie na trop afery ekologicznej. 

W nowych odcinkach Jan Artman, awansowany na ordynatora oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Powrócą do niego echa mrocznej przeszłości i zbrodni, którą popełnił. Widmo ewentualnej zemsty ze strony Bogny nie będzie dawać mu spokoju. 

Do personelu szpitala dołączy Szymon Brock (Maciej Stuhr). Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą, na wszystkich zrobi ogromne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik będzie traktował go z dystansem i niechęcią. Natomiast Annie, która podziela przekonania Brocka, lekarz zaimponuje podejściem do pacjenta oraz proekologicznym zaangażowaniem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, zacznie coraz bardziej popadać w uzależnienie od leków. Fani poznają też dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. 

Do gabinetu Marty trafi dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Podczas terapii neuropsycholog bardzo zżyje się z małą pacjentką. Wanda i Gerard, przyszli rodzice, staną przed trudnym zadaniem odbudowy małżeństwa, ale na zupełnie nowych podstawach i zasadach. Ambitna Dagmara, po nominacji Artmana na ordynatora, wyczuje szansę na rozwój swojej kariery. Natomiast nad szczęśliwym związkiem Olgi i Agnieszki zawisną ciemne chmury. W nowym sezonie pojawią się również kluczowi bohaterowie poprzednich serii. Na ekranie zobaczymy ponownie Jana Englerta, Helenę Englert i Weronikę Rosati.


"AGENT-GWIAZDY" OD 20 LUTEGO, ŚRODA, 21:30, TVN 

"Agent - Gwiazdy" wraca na antenę stacji TVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu "Agent". 


"MASTERCHEF JUNIOR" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 20:00, TVN 

Kuchnia MasterChefa ponownie otwiera się na kulinarne doznania. Aż 40 utalentowanych młodych kucharzy już po raz czwarty stawi czoło wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. 

Tegoroczna edycja najpopularniejszego kulinarnego show będzie obfitować także w liczne wizyty gości specjalnych. Odwiedzi nas Robert Makłowicz, który sprawdzi, jak uczestnicy radzą sobie z regionalnymi potrawami. W kuchni MasterChefa zjawi się też królowa polskiej kuchni - Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd, a będzie je jeść w wielkim królewskim łożu. 

Po raz pierwszy w historii programu "MasterChef Junior" uczestnicy zmierzą się też z daniem posiadacza gwiazdki Michelina - Andrea Camastry.


"KUCHENNE REWOLUCJE" OD 21 LUTEGO, CZWARTEK, 21:30, TVN

Magda Gessler od kilkunastu sezonów udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań. Tej wiosny restauratorka świętować będzie przeprowadzenie 250. rewolucji. Dziewiętnasta edycja ponownie zaskoczy królową polskiej kuchni, która dotrze w każdy zakamarek Polski, ratując gastronomiczne biznesy. Już od dziewięciu lat Magda Gessler przemierza kulinarną mapę Polski. W nadchodzącym sezonie zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL Paradiso pod Legnicą oraz pierogarnię w Tczewie i Nowogardzie. Na ratunek przybędzie też siostrom z Aleksandrowa Łódzkiego, prowadzącym domowy bar, oraz właścicielce drewnianej Karczmy pod Lublinem. Przekonamy się także, jakie zmiany dokonają się w wilanowskiej restauracji Mada, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej. 


"KUBA WOJEWÓDZKI" OD 19 LUTEGO WTOREK, 22:30, TVN 

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów.


"MILIONERZY" OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK, 20:55, TVN

 Tysiąc uderzeń serca na minutę, dwa tysiące uniesień brwi prowadzącego, pięć tysięcy trudnych pytań, 10 tysięcy westchnień, 20 tysięcy ryzykownych decyzji, 40 tysięcy podchwytliwych słów, 75 tysięcy celnych strzałów, 125 tysięcy radosnych okrzyków, 250 tysięcy uśmiechów, 500 tysięcy zawahań oraz milion złotych wygranej.


"36.6°C" OD 23 LUTEGO, SOBOTA, 18:00, TVN

 Chorób są tysiące, ale zdrowie mamy tylko jedno. O tym, że warto o nie dbać, wie każdy, ale czy każdy wie, jak to robić? Jeżeli nie, nic nie szkodzi, ponieważ z pomocą spieszy program "36.6°C" oraz jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek telewizyjnych w Polsce - Ewa Drzyzga. Towarzyszy jej dr hab. Krzysztof Łabuzek - niezastąpiony ekspert tematów medycznych.


"EFEKT DOMINA" OD 24 LUTEGO, NIEDZIELA, 11:00, TVN

 Dominika Kulczyk, jedyna polska filantropka, która poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego "Efekt Domina" dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Na miejscu pomaga rozwiązywać problemy lokalnych społeczności, troszczy się o lepsze dzieciństwo, zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej, ale przede wszystkim upomina się o wolność.


Na antenie TVN nie zabraknie oczywiście takich pozycji jak:

 "DZIEŃ DOBRY TVN", CODZIENNIE O 8:00 

"NA WSPÓLNEJ", PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK 20:15 

"SZPITAL", OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 17:00 

"SZKOŁA", OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 15:30 

"UKRYTA PRAWDA", OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 18:00 

"19+", OD 18 LUTEGO, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 16:30 

"CO ZA TYDZIEŃ", NIEDZIELA 11:30 

Oprócz tego programy informacyjne:

 "FAKTY", CODZIENNIE O 19:00

"UWAGA!", PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 19:50, SOBOTA - NIEDZIELA 19:45 

"SUPERWIZJER", WTOREK 23:30Co sądzisz o tym artykule?
7
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
26.01.2019
5656
spot tvn najlepszy na świecie