Gorące tematy

Projekt Lady - ostatni test przed finałem. Mamy fragment najnowszego odcinka

Gorące tematy

Projekt Lady - ostatni test przed finałem. Mamy fragment najnowszego odcinka

Ekscytujący półfinał piątej edycji Projekt Lady. Uczestniczki programu odwiedzą Pałac w Krzeszynie i spotkają arystokratyczną rodziną de Nicolay. Czy będą potrafiły zachować się w towarzystwie wyższych sfer?

Do półfinału dostały się cztery z 13 uczestniczek 5. edycji "Projektu Lady". Pod opieką prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczą się manier i obycia. Jak poradzą sobie w pałacu w Krzeczynie Małym, gdzie spotkają się rodziną Nicolay?

Zadanie dla uczestniczek programu Projekt Lady

Dziewczęta zostaną zaproszone na kolację z hrabią Charlesem de Nicolay i jego żoną Pauliną.

Kolacja z nimi? Zestresowałam się 

– przyznała w przedpremierowym fregmencie Marcelina Herzyk, 20 lat.

Zanim jednak uczestniczki zasiądą do stołu, czeka na nie niespodzianka przygotowana przez mentorkę Tatianę Mindewicz-Puacz - lot balonem. Przygoda ma pokazać półfinalistkom, że na wszystko mogą spojrzeć z dystansu, a przede wszystkim – jeśli tylko chcą - mogą wzbić się naprawdę wysoko.

Jak wybrać wino do kolacji?

Gospodarze poproszą dziewczęta o przysługę - wybór odpowiedniego wina do kolacji. Czy uda im się zakupić odpowiedni trunek w dolnośląskiej winnicy? Jak sobie poradzą podczas eleganckiego wieczoru?

Tego wszystkiego dowiecie się w poniedziałek 16 listopada o 22:30. Oglądajcie Projekt Lady na antenie TVN.

Pałac w w Krzeszynie Małym i arystokraci z rodu de Nicolay

Rodzina de Nicolay przez pokolenia żyła we Francji. Po Rewolucji Francuskiej wielu jej członków zamieszkało w Szwajcarii i Belgii. 20 lat temu zakochany w Polsce Charles de Nicolay wybrał na swój dom poniemiecki, barokowy pałac w Krzeczynie Małym, niewielkiej wsi na Dolnym Śląsku. Rezydencja znajdowała się w stanie całkowitej ruiny, ale dzięki ogromnej pracy, w przeciągu kilkunastu lat udało się odremontować posiadłość i przywrócić jej dawny blask.

Naoglądałam się horrorów i wiem, co się dzieje w takich pałacach 

– mówi Marcelina Herzyk, kiedy wraz pozostałymi uczestniczkami podziwia stare pałacowe wnętrza.

Projekt Lady 2020 - kto wygra? Kiedy finał 5. sezonu programu?

Zwyciężczyni może być tylko jedna. Która z 13 dziewcząt wygra program Projekt lady i powtórzy sukces Liubov Miruk? Ostatni finałowy odcinek 5. edycji programu już 23 listopada na antenie TVN.

Pałac w Krzeczynie Małym - reportaż Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0