Włosy

Polska Roszpunka. Ma włosy do kostek i może je nosić jak sukienkę

Włosy

Polska Roszpunka. Ma włosy do kostek i może je nosić jak sukienkę

Pamiętajcie bajkę o Roszpunce - dziewczynce o bardzo długich włosach? Okazuje się, że jej bohaterka ma swój odpowiednik w rzeczywistości! To Małgorzata Kulczyk, która ma włosy aż do kostek. Jak o nie dba? Czy kiedykolwiek chciała je skrócić? Małgosia była gościem Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Kulczyk ma bardzo długie włosy, które sięgają aż do kostek. Zapuszcza je odkąd pamięta, a od 2015 roku przestała nawet podcinać końcówki.

Nikt spośród mojej rodziny i przyjaciół nie chciał mi ich obcinać. Wszyscy twierdzili, że są w dobrym stanie, dlatego przestałam to robić.

- powiedziała.

Zazwyczaj Małgosia ma rozpuszczone włosy. Zaplata je w warkocz lub upina w kok, tylko wtedy, gdy ma bardziej pracowity dzień.

>>> Zobacz także:

Ciąża a farbowanie włosów – co powinnaś wiedzieć?

Komu pasuje czerwony kolor włosów? Jak wybrać odcień i jak dbać o czerwone włosy?

Komu pasuje bordowy kolor włosów? Pielęgnacja włosów bordowych

Małgosia jest blondynką, ale nigdy nie farbowała włosów, jedynie słońce było jej naturalnym rozjaśniaczem.

Dba o swoje włosy, tak jak każdy - myje je, czesze, czasami stosuje maseczki domowej roboty i wciera olejki. Rozczesanie włosów zajmuje jej około 5 min., a suszenie suszarka około 20. Niekiedy schną naturalnie, co trwa znacznie dłużej.

Nie chce obcinać swoich włosów, ponieważ przyzwyczaiła się do takiej długości. Poza tym są też czymś, co ją wyróżnia. Dzięki włosom zyskała też popularność, chociaż nie było to celem samym w sobie:

Lubię swoje włosy, kiedy wstawiłam zdjęcia na instagrama okazało się, że innym też się spodobały, zachęcali mnie do zamieszczania kolejnych i kolejnych. Dzisiaj mam sporo fanów, a właściwie fanów moich włosów.

Małgosia z zawodu technikiem agrobiznesu, ukończyła też szkołę wizażu. Od 12 lat mieszka w Londynie i tam studiuje informatykę, ale do Polski przylatuje regularnie, ponieważ tutaj ma rodzinę i przyjaciół.

Co sądzisz o tym artykule?
10
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0