Newsy

Nie żyje siostra George'a Michaela. Zmarła dokładnie tego samego dnia co jej brat

Fot. LandmarkMedia/EastNews

Newsy

Nie żyje siostra George'a Michaela. Zmarła dokładnie tego samego dnia co jej brat

Fot. LandmarkMedia/EastNews

Ciało Melanie Panayiotou zostało znalezione 25 grudnia w domu w Hampstead, w północno-zachodnim Londynie. Do tej pory nie podano przyczyny śmierci kobiety. 

Nie żyje siostra George'a Michaela

Melanie Panayiotou zmarła w trzecią rocznicę śmierci brata. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Prawnik rodziny, John Reid poprosił o uszanowanie prywatności.

Możemy potwierdzić, że Melanie zmarła nagle. Chcielibyśmy poprosić o poszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym momencie.

 - powiedział Reid w Sky News.

Brytyjska telewizja opublikowała oświadczenie policji. 

Policja została wezwana przez London Ambulance Service około 19:35 w środę 25 grudnia w sprawie nagłej śmierci 50-letniej kobiety. 

- podaje Sky News.

Melanie Panayiotou miała 55 lat i była jedną z dwóch sióstr znanego artysty, George'a Michaela, który również zmarł 25 grudnia. Zarówno George Michael, jak i jego siostra zostali znalezieni martwi w swoich domach. 

George Michael zmarł w  2016 roku w wieku 53 lat.  Artysta podczas swojej solowej działalności muzycznej sprzedał ponad 100 mln płyt. Świąteczny hit „Last Christmas”, który śpiewał wraz z zespołem Wham! do tej pory podbija listy grudniowych przebojów. 

Zobacz też: 

Adam Słodowy nie żyje. Popularyzator majsterkowania miał 96 lat

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0