Gwiazdy

Natalia Siwiec o krytyce, która spotkała ją po Paradzie Równości: "Nie potrzebuję ludzi, którzy nie szanują drugiego człowieka"

Gwiazdy

Natalia Siwiec o krytyce, która spotkała ją po Paradzie Równości: "Nie potrzebuję ludzi, którzy nie szanują drugiego człowieka"

Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym wyraziła poparcie dla Parady Wolności, która odbyła się 8 czerwca w Warszawie. Jej post spotkał się z ogromną krytyką. Jak na negatywne komentarze zareagowała Natalia? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

8 czerwca Natalia opublikowała na Instagramie zdjęcie z namalowaną na twarzy tęczą. W ten sposób modelka wyraziła swoje poparcie dla Parady Równości, która tego dnia odbyła się w Warszawie. Zdjęcie podpisała tak:

Jestem niezwykle dumna mogąc współpracować z marką, która wspiera środowisko LGBTQIA i walczy o równość i wolność wyboru. Pamiętajcie, że LOVE is LOVE i płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia - w obliczu miłości wszyscy jesteśmy równi. Kolekcja PRIDE od @makeuprevolutionpolska to nie tylko paletki do makijażu.Tak naprawdę to kolekcja, która niesie za sobą ogromne przesłanie i kampanię społeczną.

Za takie poglądy przestaję Cię obserwować.

-tak brzmiała znaczna część komentarzy pod zdjęciem Natalii Siewiec.

Jak na hejt zareagowała modelka?

Podziękowałam. Po co mi ludzie, którzy nie mają akceptacji do drugiego człowieka i nie mają szacunku.

- skomentowała Natalia w rozmowie z Mateuszem Hładkim.


Zobacz też: Flesz showbiznesowy. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Natalia Siwiec o córeczce Mii: Płacze tylko, kiedy jest głodna!

Za 50 tys. zł wylicytowała dzień z Natalią Siwiec! Jak wyglądało ich spotkanie?

Natalia Siwiec o swojej diecie. Powiedziała, czego absolutnie unika!

Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0