Dzień Dobry Extra

Najlepsze memy według Cyber Mariana

Dzień Dobry Extra

Najlepsze memy według Cyber Mariana

Memy to obrazki na każdy temat, mające charakter humorystyczny, które internauci codziennie udostępniają w sieci. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Cyber Mariana, aby przedstawił nam swój ranking najlepszych memów.

Cyber Marian to polski producent filmowy i osobowość internetowa. Po raz pierwszy pojawił się w wirtualnej przestrzeni w 2011 roku, kiedy to stworzył kanał video na Youtube. Pierwsze dwie produkcje, które zamieścił w sieci były - jak przyznał w jednym z wywiadów - porażkami. Dopiero dzięki trzeciemu filmowi zatytułowanemu "Ukryty polski MEGAMIX" zdobył bardzo wielu fanów. Jako pierwszy z youtuberów został nagrodzony statuetką Golden Arrow 2015 w kategorii "Marketing wirusowy". Potem jeszcze doszły nagrody: MIXX Awards, Grand Video Awards, Creators Video Awards i EFFIE Awards.

>>> Zobacz także: Kim jest Cyber Marian?

Pierwsze wcielenie Cyber Mariana było dalekie od obecnego - blond włosy i ciemne okulary. Youtuber postanowił jednak zmienić ten image, ponieważ za bardzo przypominał siebie. Zaczął się więc pojawiać z wąsem, peruką założoną tyłem do przodu i dziwnych okularach. Główną inspiracją do stworzenia nowego wizerunku był Marian Koniuszko - taksówkarz z serialu Stanisława Barei "Zmiennicy", alter ego jednej z głównych bohaterek, kreowanej przez Ewę Błaszczyk.

Cyber Marian przez siedem lat walczył z nowotworem (ziarnica złośliwa), przechodząc przez ogromną liczbę chemioterapii i dwa przeszczepy szpiku kostnego. Swoją walkę z chorobą szczegółowo opisał w książce "Dziś tak bardziej".

Co sądzisz o tym artykule?
69
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0