Gwiazdy

"Na bank się uda". Przemysław Sadowski: Ten film przekracza granice gatunku"

Gwiazdy

"Na bank się uda". Przemysław Sadowski: Ten film przekracza granice gatunku"

Za nami oficjalna premiera filmu "Na bank się uda". Tydzień po premierze w studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Przemysława Sadowskiego, który w komedii zagrał restauratora i mafiozę.

"Na bank się uda"

Premiera filmu "Na bank się uda" za nami! Wielka impreza i premiera odbyły się 6 sierpnia. Na tym wielki wydarzeniu nie zabrakło polskich gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska, Blanka Lipińska i wiele, wiele innych!

Przemysław Sadowski w filmie „Na bank się uda” zagrał czarny charakter. Wcielił się w postać mafiozy i restauratora.

To jest film, który jest promowany jako komedia, ale ja mam wrażenie, że on przekracza granice gatunku. Bo to nie tylko jest komedia. Możemy też znaleźć tam wątki wzruszające. Nasi bohaterowie robią to co robią, bo zostali zapomnienie i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Na planie spotkały się ze sobą trzy pokolenia aktorów. Miałem tę przyjemność podpatrywać moich kolegów ze starszego pokolenia, ich technikę, uczę się od nich. Z drugiej strony miałem młodszych kolegów i koleżanki, którzy zarażają swoją energią.

- zdradził w rozmowie w studiu Dzień Dobry Wakacje.

"Na bank się uda" - o czym opowiada film?

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

W filmie "Na bank się uda" grają:

  • Adam Ferency
  • Lech Dyblik
  • Marian Dziędziel
  • Maciej Stuhr
  • Józef Pawłowski
  • Paulina Gałązka
  • Emma Giegżno
  • Małgorzata Buczkowska.

Zobacz też:

Paulina Gałązka: "Granie u boku Mariana Dziędziela jest spełnieniem moich marzeń!" – live DDTVN

"Na bank się uda" w kinach! Maciej Stuhr: "to jest dobry, wakacyjny film".


Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
21.08.2019
Krzysztof
Ten film ma za zadnie zwrócenie uwagi publicznosci na wiele spraw zamiatanych pod dywan jakich jak starosc czy bezprawie. Byłem, widziałem i polecam.
21.08.2019
Marcin
Mi Na Bank się uda bardzo podobało. Własnie to film o brania życia w swoje ręce, teraz w czasach gdy tylko młodzi mają do tego prawo takie filmy jak ten zmieniają perspektywe.
20.08.2019
Fanka Mariana
Film totalna klapa. Taka dobra obsada aktorska a taki beznadziejny scenariusz aż dziw bierze ,że tacy świetni aktorzy i zgodzili sie zagrac. Trzeba powiedzieć NIE ZAWSZE SIę UDAJE... Panie Stuhr zawiodłam się