Gwiazdy

"Na bank się uda" w kinach! Maciej Stuhr: "to jest dobry, wakacyjny film".

Gwiazdy

"Na bank się uda" w kinach! Maciej Stuhr: "to jest dobry, wakacyjny film".

Za nami oficjalna premiera filmu "Na bank się uda". Tydzień po premierze w studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Macieja Stuhra, który zagrał w filmie.

Zobacz także: Kultowe filmy lat 90. – zagraniczne i polskie hity, które warto sobie przypomnieć

Premiera filmu "Na bank się uda" za nami! Wielka impreza i premiera odbyły się 6 sierpnia. Na tym wielki wydarzeniu nie zabrakło polskich gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska, Blanka Lipińska i wiele, wiele innych!

Tydzień po premierze "Na bank się uda" w studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Macieja Stuhra. Co go przekonało do zagrania w filmie?

Lubię jak coś się w filmie dzieje. Amerykanie są w tym ekspertami, kiedy dochodzi taki moment w filmie „(…)aż tu nagle!” i tak jest w przypadku „Na bank się uda”. To jest dobry, wakacyjny film. Nie trzeba zastanawiać się nad sensem życia. Można się nieźle pobawić w kinie.

- zdradził aktor.

Kilka dni po premierze filmu, w studiu Dzień dobry Wakacje gościliśmy Józefa Pawłowskiego i Paulinę Gałązkę.


Zobacz film: „Na bank się uda” – przebojowa komedia kryminalna. Źródło: Dzień dobry TVN

Moja bohaterka jest hakerką, która walczy z systemem. Ma swoje przekonania, jest dziewczyną z w wielkim sercem, ale jest też bardzo mściwa - powiedziała Paulina Gałązka.

Co ciekawe, historia jest oparta częściowo na faktach.

Tak, to prawda i to jest istotny element filmu czyli tych trzech łobuzów, którzy napadają na bank i też te powody, dlaczego to robią (...)To jest też taki temat paraspołeczny, albo wręcz społeczny, który jest ważny - powiedział Józef Pawłowski.
Mieliśmy okazję i przyjemność pracować z wielkimi aktorami. To była również taka przyjemność z podglądania ich, żeby dowiedzieć się, kim oni są - dodał Pawłowski.

Okazuje się, że współpraca między Pauliną Gałązką a Marianem Dziędzielem układała się wspaniale.

Ja słyszałem, że Marian Dziędziel się w tobie zauroczył?! - powiedział Bartek Jędrzejak.
Tak! Ja także go kocham miłością szczerą. I kochałam jeszcze przed. Było to dla mnie spotkanie z moim autorytetem. Miałam obawę, że będzie on człowiekiem dla mnie niedostępnym czy ostrym. A Marian traktował mnie jak równorzędną bohaterkę i nie dal mi odczuć, że jest między nami jakakolwiek różnica w doświadczeniu - odpowiedziała Paulina Gałązka.

Zobacz też: "Na bank się uda" - nowy film o spełnianiu marzeń w każdym wieku


"Na bank się uda" - o czym opowiada film?

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

W filmie "Na bank się uda" grają:

  • Adam Ferency
  • Lech Dyblik
  • Marian Dziędziel
  • Maciej Stuhr
  • Józef Pawłowski
  • Paulina Gałązka
  • Emma Giegżno
  • Małgorzata Buczkowska.


Więcej: „Polityka”: nowy film Patryka Vegi. Kiedy premiera w kinach?

Zobacz film: Premiera filmu "Na bank się uda", źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
52
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.08.2019
Albatros12
Ciekawe czy dużo ludzi pójdzie do kin na ten film? Z tego co widzę to nie tylko ja się zastanawiam nad tym, bo film wzbudza raczej średnie emocje.. Nawet bukmacherzy np. na BETFAN dali zakład ile osób obejrzy film w weekend otwarcia.. Ciekawe, ciekawe..