Gwiazdy

Michelle Williams urodziła drugie dziecko. Kim jest ojciec malucha?

Gwiazdy

Michelle Williams urodziła drugie dziecko. Kim jest ojciec malucha?

Michelle Williams po raz drugi została mamą. Ojcem jest jej mąż Thom Kail. W grudniu media obiegła wiadomość o tym, że para spodziewa się dziecka, a marcu wzięła sekretny ślub. Jak tłumaczyli Michelle i Thom, chcieli być małżeństwem, gdy ich pociecha przyjdzie na świat. 

Michelle Williams i Thom Kail mają dziecko  

Media zza oceanu doniosły, że Michelle Williams urodziła drugie dziecko. Ojcem jest jej mąż Thom Kail. "Us Weekly" nie podało konkretnej daty narodzin malucha ani jego płci. 

Michelle i Thomas poznali się na planie serialu "Fosse/Veron", opowiadającym o związku i twórczości Boba Fosse i Gwen Verdon. Williams gra w nim jedną z głównych ról - wciela się w Gwen, zaś Kail współtworzył serię. Para od początku nie kryła się ze swoim związkiem - wspólnie pojawiła się na rozdaniu Złotych Globów i Screen Actors Guild Awards. 

Kail znany jest głównie jako reżyser teatralny - zdobył statuetkę Tony za wyreżyserowanie broadwayowskiego "Hamiltona". Wyreżyserował także pięć odcinków "Fosse/Verdon". 

Michelle Williams i Heath Ledger

To nie pierwsze dziecko Michelle. Williams jest już matką 14-letniej Matildy, która jest owocem jej związku z aktorem, Heathem Ledgerem. 

Michelle poznała Heatha na planie filmu "Tajemnica Brokeback Mountain". Para spotykała się rok, gdy urodziła się ich córka. Matilda przyszła na świat 28 października 2005 roku w Nowym Jorku. 

Williams i Ledger rozstali się w 2007 roku. W styczniu Heath Ledger zmarł w wyniku przedawkowania, a właściwie połączenia ze sobą wielu różnych leków. 

Zobacz także:

Córki Andrzeja Grabowskiego aktorstwo mają w genach. Jak wspominają dzieciństwo i pracę ze słynnym ojcem?

Hanna Śleszyńska o wychowywaniu synów: „Nie jest łatwo być matką”

Lara Gessler rozczuliła swoją mamę zdjęciem ciążowego brzuszka. „Moja kochana i się wzruszyłam, poryczałam...”

Co sądzisz o tym artykule?
76
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0