Gwiazdy

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? 

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? 

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem? Portale zajmujące się doniesieniami ze świata show-biznesu rozpisują się, że wokalista Ich Troje spodziewa się przyjścia na świat swojego piątego dziecka. 

Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner w marcu tego roku. Choć para nie ma jeszcze rozwodu, to już pojawiły się doniesienia o kolejnym związku wokalisty. Tym razem muzyk miał skierować swoje zainteresowanie w stronę dziewczyny poznanej przez internet. Portale plotkarskie donoszą, że nowa wybranka Michała ma na imię Paulina i również jest samotnym rodzicem. Według najświeższych doniesień dziewczyna spodziewa się dziecka - potomka Michała Wiśniewskiego. 

Menadżerka Michała Wiśniewskiego, w rozmowie z portalem pudelek.pl powiedziała, że Michał nie skomentuje tych doniesień oraz dodała, że nie są to prawdziwe informacje.

Jak czytamy na tym samym portalu, do zaistniałej sytuacji odniosła się Dominika Tajner, która miała skomentować doniesienie:

Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia

Michał Wiśniewski rozstał się z Dominika Tajner kilka miesięcy temu. Oboje próbują ułożyć sobie życie na nowo. Dominika w rozmowie z Agnieszką Jastrzębska wyznała, że:

Jestem już spokojna i otwarta na nową miłość

Dominika wyznała również, że cierpiała na depresję. W jednym z wywiadów opowiedziała o powodach rozstania z Michałem Wiśniewskim:

Kiedyś głównym dowodzącym w naszym związku był Michał. Tylko że po sześciu latach przestaliśmy wchodzić już sobie wzajemnie w nasze obszary. Przez kolejne trzy lata coraz mniej zajmowałam się jego sprawami. I wtedy okazało się, że mało nas łączy. Mam pewne teorie na temat naszego rozstania, ale jeszcze nie pora, żebym się z nimi zdradzała. Na pewno jestem szczerą osobą i nie chciałabym zrobić Michałowi krzywdy 

- powiedziała magazynowi VIVA! Dominika Tajner.

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Studio Winda. Michał Wiśniewski. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0