Gwiazdy

Magda Mołek w ciemnych i długich włosach. Fryzjer gwiazd zaproponował dziennikarce spektakularną zmianę

Magda Mołek

Magda Mołek

Gwiazdy

Magda Mołek w ciemnych i długich włosach. Fryzjer gwiazd zaproponował dziennikarce spektakularną zmianę

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek od lat jest wierna blondowi, a jeśli eksperymentuje z fryzurą to głównie z jej długością. Dzięki wizualizacji stworzonej przez Łukasza Urbańskiego możemy się przekonać, jak dziennikarka wyglądałaby w ciemniejszych włosach.

Magda Mołek w ciemnych włosach

Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, znany szerszej publiczności m.in. z programu "Druga twarz" w ostatnim czasie prezentuje w mediach społecznościowych odmienione wizerunki polskich gwiazd. Mogliśmy się już przekonać, jak Anita Werner wyglądałaby w długich włosach, a Dorota Wellman w blondzie. Łukasz wziął również na warsztat Ewę Drzyzgę, Agnieszkę Woźniak-Starak, Kingę Rusin, Magdę Gessler, Joannę Krupę, Dorotę Szelągowską, Michała Szpaka, Filipa Chajzera i Natalię Siwiec. Teraz zajął się metamorfozą Magdy Mołek i zaprezentował ją w dwóch wersjach. Pierwsza to ciemne włosy do ramion.

Dodatkowo stylista fryzur zamieścił ankietę, w której internauci mogli wypowiedzieć się, czy taka zmiana przypadła im do gustu. Aż 80 proc. uważała, że dziennikarka jest stworzona do blondu, a tylko 20 proc. uznała, że ciemne włosy pasują do Magdy Mołek.

Magda Mołek

Łukasz Urbański

Magda Mołek w długich blond włosach

Łukasz Urbański zaproponował również dziennikarce włosy blond do ramion z pofalowanymi końcówkami. Także i w tym przypadku internauci uznali, że dotychczasowa fryzura Magdy jest lepsza od nowej stylizacji (83 proc. do 17 proc.).

Magda Mołek

Łukasz Urbański

Magda Mołek o życiu z dwójką dzieci:

>>> Zobacz także:

Wyjątkowe święta Bożego Narodzenia Rubików. Spędzą je zupełnie inaczej, niż w poprzednich latach. "Nie ważne gdzie, ważne z kim"

Agata Młynarska wspomina "adopcję" córki. "Dostałam ją od św. Mikołaja"

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0