Magda Mołek

  Magda Mołek

  Trzynaście edycji, największe gwiazdy telewizji i najlepsi tancerze w Polsce. "Taniec z Gwiazdami" to program kultowy, który w niedzielne wieczory śledziły w TVN setki tysięcy osób. Zmagania taneczne osób znanych z seriali, programów informacyjnych czy występów estradowych elektryzowały publiczność. Jak wyglądał początek tej historii? Archiwalne nagranie przypomniał Adam Sztaba.

  Na wakacje w 1987 roku Magda Mołek zamiast w góry czy nad morze, jak większość jej kolegów i koleżanek, pojechała do Warszawy. Zachwyciła się nią do tego stopnia, że po 10 latach wróciła do stolicy na stałe, by rozpocząć pierwszą pracę w ogólnopolskiej telewizji. Z okazji Dnia Dziecka przespacerowała się warszawskimi ulicami, które najbardziej kojarzą się jej z dzieciństwem.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  "Jestem osoba przeszczęśliwą. Mam najpiękniejszy okres w życiu. Ja to powtarzam, trąbię naokoło, że naprawdę wiek nie jest ważny. Można spełniać marzenia w każdym wieku. Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć własny dom na wsi i nagle okazało się, że będę miała. (...) Mam dużo do zrobienia JESZCZE!" o życiu prywatnym i planach zawodowych, Marcinowi i Dorocie opowiedziała Urszula Dudziak.

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Joanna Krupa o zawodowych planach i przystojnym mężczyźnie u swego boku. Jurek Owsiak i finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaś Zakościelny, Egurrola i Karpiel-Bułecka zdradzą, co przekazali na tę charytatywną akcję. W programie także polski kaskader, któy współpracował przy filmie "300" oraz z Tomem Cruisem. zapraszamy przed telewizory już od 8.00.

  Wracamy do historii Pani Grażyny Dymeckiej, która rok temu zapadła w śpiączkę. Jej córka Agata Kowalska robi wszystko, by mama się obudziła. Z pomocą przyjaciół i ludzi o wielkim sercu udało się Agacie zorganizować niezwykły koncert na rzecz mamy. Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN. Oto historia wielkiej miłości córki do matki i jej walki o mamę. Wspólnie możemy jej w tym pomóc! #RazemObudźmyGrażynę

  Mateusz Hładki zapytał dziś gwiazdy o sesje zdjęciowe, które najbardziej zapadły im w pamięć swoje wspomnienia zdradzili nam: Magda Mołek, Paulina Holtz, Łukasz Jemioł, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maffashion, Katarzyna Sokołowska, Anna Kuczyńska.

  Niedawno Anna Lewandowska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które skomentowała w następujący sposób: "Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne! To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces!". A co mówiła o Robercie 7 lat temu? Jak wtedy piłkarz wypowiadał się o swojej karierze? W 2010 roku z parą spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Magda Mołek.

  Jeszcze nigdy w 20-letniej historii stacji TVN nie siedziały razem na kanapie. Zaproszenie do studia Dzień Dobry TVN przyjęły kobiety, które ze stacją związane są od dawna, niektóre z nich od początku. O nich Marcin Prokop mówi: "królowe TVN". Na naszej kanapie zasiadły: Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magda Mołek, Anna Maruszeczko i Anita Werner. Dorocie i Marcinowi opowiedziały o swoich początkach w stacji TVN. Czy wiecie, kto był pierwszym gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i"? Jaki nazywał się pierwszy program, który prowadziła Martyna Wojciechowska? Kto mówił do Anity Werner "mała"? Co w TVN robiła Magda Mołek zanim zaczęła prowadzić program "Dzień Dobry TVN? Jak swoje początki w stacji wspominają Anna Maruszeczko i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Zobaczcie!

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  29 lipca tego roku cofnięty został zakaz wypowiedzi w mediach nałożony na ks. Adama Bonieckiego w 2011 roku. Z 83-letnim już kapłanem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Magda Mołek. Zobaczcie, o czym rozmawiali podczas tego spotkania.

  "Krzyżacy" to najbardziej dochodowy film w historii polskiej kinematografii. Na potrzeby tej superprodukcji stworzono 18 tysięcy kostiumów, zatrudniono ponad 1000 statystów, na planie pojawiło się też kilkaset koni. Na krzyżackich hełmach z filmu wzorował się George Lucas tworząc hełm Dartha Vadera, a jedną ze scen wykorzystano w skeczu Monty Pythona! Na pasjonującą wyprawę w świat "Krzyżaków", Magdę Mołek zabrała Marta Grzywacz!

  Karol Estreicher to polski historyk sztuki, który zadbał o to, żeby do Polski wróciły najcenniejsze dzieła zrabowane, w czasie wojny, przez Niemców. Co udało mu się odzyskać i jaki był prywatnie polski obrońca skarbów? Magdzie Mołek opowiedziała o nim Marta Grzywacz.

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Agnieszka Holland: "Nie ma szacunku dla kobiet. W ogóle jest kiepsko z szacunkiem u nas, innym niż taki "całuję rączki". (...) Kobieta, nawet kobieta, która ma wysokie wykształcenie, duże kompetencje i pełni jakąś istotną funkcję ... cofa się w cień". O kinie, kobietach i kondycji dzisiejszego świata, z Agnieszką Holland rozmawiała Magda Mołek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Olę Gintrowską. Specjalnie dla naszych widzów zaśpiewała utwór "Biała Magia", którego kompozytorem jest Robert Janson.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: islandzka królowa piękności o polsko brzmiącym nazwisku - poznajcie Annę Larę Orlowską. Następnie: misja niemożliwa? - Małgorzata Rozenek-Majdan i Olivier Janiak o tym, jak skłonić mężczyzn do sprzątania. A także gwiazdy w rytmie fit - czyli jak Macademian Girl i Michał Baryza łapią dobrą formę? Bądźcie z nami o 8.00!. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  To, niewątpliwie, najgłośniejszy rozwód XXI wieku. Kinga Rusin sprawdziła, co o tej sprawie mówi się w Nowym Jorku, a Filip Chajzer dowiedział się, jak komentują to warszawiacy. O tym, czy rozwód wpłynie negatywnie na ich zaangażowanie w akcje charytatywne, rozmawialiśmy z Karoliną Korwin-Piotrowską i Wojciechem Fagasińskim.

  Po kilkuletniej przerwie Andrzej Sołtysik powraca do Dzień Dobry TVN. Wraz z Anną Kalczyńską, na zmianę z Dorotą i Marcinem Prokopem, poprowadzą wydania codzienne. Zobaczcie, jak pozostali prowadzący Dzień Dobry TVN zareagowali na powrót Andrzeja i czego mu życzą.

  Program Dzień Dobry TVN wraca na antenę już 1 września (czwartek)! Startujemy punktualnie o 8:00. Pierwsze powakacyjne wydanie poprowadzą Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Dziennikarz zastąpi Jarosława Kuźniara, który wcześniej prowadził program razem z Anią.