Magda Mołek

  Kobiety od wieków inspirują się innymi przedstawicielkami płci pięknej, które często przełamują konwencje i eksperymentują. Naśladują ich sposób bycia i styl ubierania się. A kto jest prawdziwym wzorem dla polskich gwiazd? O tym opowiedziały podczas gali Elle Style Awards 2022.

  We wtorkowy wieczór 5 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - a dokładniej na Trybunie Honorowej - odbyła się gala Elle Style Awards 2022. Już po raz piąty wyróżniono najbardziej utalentowanych projektantów, modelki, fotografów i debiutujące postaci w świecie mody, a także najlepiej ubraną kobietę w kraju. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? Sprawdziła to redaktor mody dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej zaangażowanych gwiazd w pomoc ludziom przy białoruskiej granicy. Aktorka długo nie mówiła, ile emocji kosztuje ją widok cierpienia innych. W rozmowie z Magdą Mołek powiedziała jak jest, doprowadzając dziennikarkę do łez.

  Marcin Dorociński na swoim Instagramie opublikował zdjęcie sprzed lat. Nie jest na nim jednak sam. Aktorowi towarzyszą dwie polskie gwiazdy. Zobaczcie jak zmienili się przez lata.

  Trzynaście edycji, największe gwiazdy telewizji i najlepsi tancerze w Polsce. "Taniec z Gwiazdami" to program kultowy, który w niedzielne wieczory śledziły w TVN setki tysięcy osób. Zmagania taneczne osób znanych z seriali, programów informacyjnych czy występów estradowych elektryzowały publiczność. Jak wyglądał początek tej historii? Archiwalne nagranie przypomniał Adam Sztaba.

  Magda Mołek od lat jest wierna blondowi, a jeśli eksperymentuje z fryzurą to głównie z jej długością. Dzięki wizualizacji stworzonej przez Łukasza Urbańskiego możemy się przekonać, jak dziennikarka wyglądałaby w ciemniejszych włosach.

  Magda Mołek po latach zdecydowała się opowiedzieć traumatyczną historię, jaka przytrafiła jej się w czasach dzieciństwa. Dziś dorosła już dziennikarka walczy z przemocą wobec kobiet i apeluje "Nie wolno nam się wstydzić tego, że zostałyśmy pobite, znieważone, zgwałcone. Wstydzić się powinien ten, kto nam to zrobił!".

  Znane postacie polskiego show-biznesu uczciły obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca. Z tej okazji na ich instagramowych kontach pojawiły się wzruszające posty pełne podziękowań za otrzymywane wsparcie, miłość i wychowanie. Nie mogło się również obyć bez zdjęć. Sprawdź, które gwiazdy pokazały ukochanych ojców.

  Na wakacje w 1987 roku Magda Mołek zamiast w góry czy nad morze, jak większość jej kolegów i koleżanek, pojechała do Warszawy. Zachwyciła się nią do tego stopnia, że po 10 latach wróciła do stolicy na stałe, by rozpocząć pierwszą pracę w ogólnopolskiej telewizji. Z okazji Dnia Dziecka przespacerowała się warszawskimi ulicami, które najbardziej kojarzą się jej z dzieciństwem.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  "Jestem osoba przeszczęśliwą. Mam najpiękniejszy okres w życiu. Ja to powtarzam, trąbię naokoło, że naprawdę wiek nie jest ważny. Można spełniać marzenia w każdym wieku. Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć własny dom na wsi i nagle okazało się, że będę miała. (...) Mam dużo do zrobienia JESZCZE!" o życiu prywatnym i planach zawodowych, Marcinowi i Dorocie opowiedziała Urszula Dudziak.

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Joanna Krupa o zawodowych planach i przystojnym mężczyźnie u swego boku. Jurek Owsiak i finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaś Zakościelny, Egurrola i Karpiel-Bułecka zdradzą, co przekazali na tę charytatywną akcję. W programie także polski kaskader, któy współpracował przy filmie "300" oraz z Tomem Cruisem. zapraszamy przed telewizory już od 8.00.

  Wracamy do historii Pani Grażyny Dymeckiej, która rok temu zapadła w śpiączkę. Jej córka Agata Kowalska robi wszystko, by mama się obudziła. Z pomocą przyjaciół i ludzi o wielkim sercu udało się Agacie zorganizować niezwykły koncert na rzecz mamy. Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN. Oto historia wielkiej miłości córki do matki i jej walki o mamę. Wspólnie możemy jej w tym pomóc! #RazemObudźmyGrażynę

  Mateusz Hładki zapytał dziś gwiazdy o sesje zdjęciowe, które najbardziej zapadły im w pamięć swoje wspomnienia zdradzili nam: Magda Mołek, Paulina Holtz, Łukasz Jemioł, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maffashion, Katarzyna Sokołowska, Anna Kuczyńska.

  5 listopada to Dzień Postaci z Bajek. Dlatego własnie Cleo, Magda Mołek i Marcin Meller powiedzieli o swoich bohaterach lat dziecięcych. A kto jest Twoim?

  Niedawno Anna Lewandowska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które skomentowała w następujący sposób: "Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne! To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces!". A co mówiła o Robercie 7 lat temu? Jak wtedy piłkarz wypowiadał się o swojej karierze? W 2010 roku z parą spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Magda Mołek.

  Jeszcze nigdy w 20-letniej historii stacji TVN nie siedziały razem na kanapie. Zaproszenie do studia Dzień Dobry TVN przyjęły kobiety, które ze stacją związane są od dawna, niektóre z nich od początku. O nich Marcin Prokop mówi: "królowe TVN". Na naszej kanapie zasiadły: Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magda Mołek, Anna Maruszeczko i Anita Werner. Dorocie i Marcinowi opowiedziały o swoich początkach w stacji TVN. Czy wiecie, kto był pierwszym gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i"? Jaki nazywał się pierwszy program, który prowadziła Martyna Wojciechowska? Kto mówił do Anity Werner "mała"? Co w TVN robiła Magda Mołek zanim zaczęła prowadzić program "Dzień Dobry TVN? Jak swoje początki w stacji wspominają Anna Maruszeczko i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Zobaczcie!

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  29 lipca tego roku cofnięty został zakaz wypowiedzi w mediach nałożony na ks. Adama Bonieckiego w 2011 roku. Z 83-letnim już kapłanem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Magda Mołek. Zobaczcie, o czym rozmawiali podczas tego spotkania.

  "Krzyżacy" to najbardziej dochodowy film w historii polskiej kinematografii. Na potrzeby tej superprodukcji stworzono 18 tysięcy kostiumów, zatrudniono ponad 1000 statystów, na planie pojawiło się też kilkaset koni. Na krzyżackich hełmach z filmu wzorował się George Lucas tworząc hełm Dartha Vadera, a jedną ze scen wykorzystano w skeczu Monty Pythona! Na pasjonującą wyprawę w świat "Krzyżaków", Magdę Mołek zabrała Marta Grzywacz!

  Magda i Marcin: "Życzymy Państwu pięknych świąt" i "Żeby życie było z jajem"! :)

  Karol Estreicher to polski historyk sztuki, który zadbał o to, żeby do Polski wróciły najcenniejsze dzieła zrabowane, w czasie wojny, przez Niemców. Co udało mu się odzyskać i jaki był prywatnie polski obrońca skarbów? Magdzie Mołek opowiedziała o nim Marta Grzywacz.

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Agnieszka Holland: "Nie ma szacunku dla kobiet. W ogóle jest kiepsko z szacunkiem u nas, innym niż taki "całuję rączki". (...) Kobieta, nawet kobieta, która ma wysokie wykształcenie, duże kompetencje i pełni jakąś istotną funkcję ... cofa się w cień". O kinie, kobietach i kondycji dzisiejszego świata, z Agnieszką Holland rozmawiała Magda Mołek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Olę Gintrowską. Specjalnie dla naszych widzów zaśpiewała utwór "Biała Magia", którego kompozytorem jest Robert Janson.

  Co oznacza luksus w modzie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak na to pytanie odpowiedziały m.in.: Magda Mołek, Jessica Mercedes i Katarzyna Sokołowska? Sami zobaczcie!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: islandzka królowa piękności o polsko brzmiącym nazwisku - poznajcie Annę Larę Orlowską. Następnie: misja niemożliwa? - Małgorzata Rozenek-Majdan i Olivier Janiak o tym, jak skłonić mężczyzn do sprzątania. A także gwiazdy w rytmie fit - czyli jak Macademian Girl i Michał Baryza łapią dobrą formę? Bądźcie z nami o 8.00!. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  To, niewątpliwie, najgłośniejszy rozwód XXI wieku. Kinga Rusin sprawdziła, co o tej sprawie mówi się w Nowym Jorku, a Filip Chajzer dowiedział się, jak komentują to warszawiacy. O tym, czy rozwód wpłynie negatywnie na ich zaangażowanie w akcje charytatywne, rozmawialiśmy z Karoliną Korwin-Piotrowską i Wojciechem Fagasińskim.