Gwiazdy

WYWIAD: Magda Gessler o Wielkanocy i związku z Waldemarem na odległość 

Gwiazdy

WYWIAD: Magda Gessler o Wielkanocy i związku z Waldemarem na odległość 

Magda Gessler uwielbia Wielkanoc! Specjalnie dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym wyjątkowym dla niej dniu. Jak spędzała Święta, kiedy Lara i Tadeusz byli jeszcze dziećmi? A jak je spędza teraz? Posłuchajcie!

Więcej: Czy za udział w "Kuchennych Rewolucjach" się płaci? Magda Gessler zdradza tajemnice


Magda Gessler kocha Wielkanoc. Razem z dziećmi - z Larą i Tadeuszem - uwielbiali Święta, jak je spędzali? Czy od samego początku w ich domu panowało kulinarne szaleństwo?

Wszyscy malowali pisanki, wszyscy później szukali tych pisanek w koszykach. (...) Rzeczywiście stół się uginał, ponieważ ja zawsze robiłam wszystkiego za dużo i siadałam do stołu ledwo żywa. Ale raczej wolałam, żeby dzieci nie były w kuchni, a mimo to siedziały mi na głowie - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Magda Gessler uwielbia wielkanocne jedzenie. Na jej świątecznym stole nie może zabraknąć faszerowanych jajek oraz żuru na zakwasie.

Magda Gessler od siedemnastu lat żyje ze swoim partnerem Waldemarem na odległość. Ona - większość czasu spędza w Polsce, on - w Kanadzie. Dlatego tym bardziej świąteczny czas, kiedy mogą się spotkać, jest dla niej wyjątkowy:

Czuję się przy nim bezpiecznie, taka bardzo kochana. I tego mi brakuje. Ale ta perspektywa, że zaraz to będzie (...) my nie widzimy się maksymalnie 1,5 miesiąca. Dajemy radę! - powiedziała Magda Gessler.

Lara i Tadeusz zostają w Polsce na Wielkanoc, ale w wakacje rodzina znów się połączy!


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0