Gwiazdy

Policja zatrzymała Ubera, którym jechała Maffashion. Co się stało?

Maffashion

Maffashion

Gwiazdy

Policja zatrzymała Ubera, którym jechała Maffashion. Co się stało?

Maffashion

Maffashion

Policja zatrzymała Ubera, którym jechała polska blogerka Julia Kuczyńska, znana szerzej jako Maffashion. O zajściu Maffasahion opowiedziała na Instagramie. Jak doszło do zatrzymania? Jak wszystko się skończyło?

Maffashion (Julia Kuczyńska) przeżyła chwilę grozy! Blogerka i influencerka wsiadła do Ubera, który został zatrzymany przez policję. Jak do tego doszło?

Panowie policjanci mają dziś ewidentnie nudny dzień. Bo, serio, dziewczyna podjechała uberem. Stała 2 minuty maks. Wsiedliśmy. Mamy ruszyć, ale zamuliła apka. Laska z ubera po prostu robi odśwież. Cała sytuacja trwa 3 minuty łącznie. Podjeżdża obok radiowóz. Staje tak, że nie możemy ruszyć i każe obniżyć szybę - napisała na Instagramie oburzona Maffashion.

Policjanci chcieli porozmawiać z dziewczyną kierującą autem. Niestety nie mówiła ona ani po angielsku, ani po polsku.

Ja w końcu odsunęłam szybę i mówię: "Przecież słyszą panowie, że ona nic nie rozumie ani po polsku, ani po angielsku. Że my już chcemy odjechać, ale panowie tarasują przejazd. I nie możemy odjechać - relacjonowała Maff.

Policjanci mieli w tej sytuacji odpowiedzieć Maffashion:

Ja nie rozmawiam z panią, ja rozmawiam z kierowcą.

Jak skończyło się całe zajście? Na szczęście pozytywnie - policjanci odpuścili i pozwolili odjechać blogerce. Kto waszym zdaniem miał rację? Maffashion niepotrzebnie się awaruntowała? A może to policjanci przesadzili?


Zobacz też: Maffashion okrzyknięta influencerką dekady!

Zobacz film: W jakich sprawach Maffashion pyta swoich obserwatorów o radę? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
89
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0