Gwiazdy

„Kwarantanna na na”. Duet Smolik//Kev Fox zagra w szczytnym celu

Smolik o koncercie z domu w cyklu "Kwarantanna nana"

Gwiazdy

„Kwarantanna na na”. Duet Smolik//Kev Fox zagra w szczytnym celu

Smolik o koncercie z domu w cyklu "Kwarantanna nana"

Wielu artystów, szczytny cel i dobra muzyka. Kompozytor Andrzej Smolik opowiedział nam o akcji „Kwarantanna na na”, która łączy koncerty z domu i wsparcie najbardziej poszkodowanych przez epidemię. "Wpłacajcie i pomagajcie" - apeluje muzyk, zapraszając na swój występ.  

„Kwarantanna nana”

Projekt "Kwarantanna nana" to część akcji #WspieramZDomu. Seria domowych koncertów jest  transmitowana przez polskich artystów wprost na ekrany widzów. 

Cel jest szczytny: wsparcie działań Szlachetnej Paczki, która dociera do osób starszych i samotnych, które przez epidemię znalazły się w skrajnie trudnej sytuacji. Do akcji włączył się m.in. duet Smolik//Kev Fox.

Teraz czasy są szczególne. Mnóstwo ludzi jest bez pomocy, jest w trudnej sytuacji i po prostu tego typu inicjatywa jest wodą na młyn i świetnie, że to się wydarzyło i oby takich rzeczy było jak najwięcej

- tłumaczy Andrzej Smolik.

Do tej pory udało się zebrać około 100 tysięcy złotych. Ale to nie koniec. W najbliższych dniach w ramach akcji „Kwarntanna nana” wystąpią: Kayah, Karolina Czarnecka i zespół The Dumplings.

Drodzy Państwo wpłacajcie i pomagajcie, bo naprawdę jest to bardzo potrzebne

- apeluje kompozytor.

Duet Smolik//Kev Fox

Duet Smolik // Kev Fox to połączenie pełnych melancholii melodii polskiego kompozytora Andrzeja Smolika i brytyjskiego wokalisty Keva Foxa. Ich wspólny album wydany w 2015 roku został nagrodzony Fryderykiem w kategorii elektronika i alternatywa, a pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany był za utwór roku.

Posłuchajcie duetu Smolik//Kev Fox w utworze "Queen of Hearts", prosto z domowego studia:

Smolik//Kev Fox - "Queen of Hearts"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
78
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0