Dom

Izolacja na 9 m kw. Poznaj trenerkę personalną, która pokazuje, jak dbać o formę na małym metrażu

 „Trenerka i jej 9-meterowa kawalerka”, reporter: Radosław Męczykalski

Dom

Izolacja na 9 m kw. Poznaj trenerkę personalną, która pokazuje, jak dbać o formę na małym metrażu

 „Trenerka i jej 9-meterowa kawalerka”, reporter: Radosław Męczykalski

Własny kąt to marzenie wielu osób. Trenerka Lilia udowadnia, że żyć można nawet na najmniejszej powierzchni. Zobaczcie, jak jej się to udaje. W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy także o tym, jak koronawirus wpłynął na sytuację na rynku nieruchomości. 

Życie w malutkiej kawalerce

Lilia Charniuk to pochodząca z Białorusi trenerka personalna i blogerka. Mieszkanie, w którym mieszka, zostało podzielone na 6 kawalerek. Lokal zajmowany przez Lilię ma powierzchnię 9 metrów kwadratowych.

Jeżeli nie byłoby tu kuchni, nie licząc korytarza, to zazwyczaj takie są pokoje wynajmowane. Mieszkałam na takiej przestrzeni, tylko była wspólna kuchnia i łazienka 

– stwierdziła trenerka.

Początkowo miała pewne wątpliwości, czy chce zamieszkać na tak małej powierzchni. Jednak szybko okazało się, że to jest to, czego szukała.

Da się tutaj trenować, da się tutaj ćwiczyć. Wystarczy troszkę wyobraźni i tyle

– stwierdziła.

Wyświetl ten post na Instagramie.

[PL🇵🇱/RU🇷🇺] Jaka jest różnica pomiędzy personalnym treningiem online a treningiem z youtube? Na online treningach widzę i wykorzystuję wszystkie możliwości Twojego ciała. Dbam również o prawidłową technikę i daję motywację💪(której nam tak bardzo brakuje w czasach kwarantanny😏)! Jeżeli masz problem z odżywianiem siedząc w domku, i nie wiesz jak przestać podjadać🍔🍿🍫, jak zbudować zdrową dietę, na konsultacji żywieniowej online także omówimy wszystkie te kwestie. Rozpiszemy dietę według Twoich upodobań oraz trybu dnia 🍏. Po szczegóły zapraszam na moją stronkę fb —> Trener Lilka, tam odpowiem na wszystkie Wasze pytania 😊! —————————————————————————— В чем разница между персональной онлайн тренировкой и тренировкой с YouTube? На онлайн-тренинге я вижу и использую все возможности вашего тела. Я также забочусь о правильной технике и даю мотивацию💪 (которой нам так не хватает во время карантина😏)! Если у вас есть проблемы с питанием, когда вы сидите дома, и вы не знаете, как прекратить подъедать 🍟🍿🍫и как правильно питаться, то во время онлайн-консультации по питанию мы также обсудим все эти вопросы. Мы распишем диету в соответствии с вашими предпочтениями и режимом дня 🍏. Для получения подробной информации, пожалуйста пишите на мою страницу FB -> Trener Lilka, там я отвечу на все ваши вопросы 😊! —————————————————————————— #yoga #yogachallange #yogainspiration #yogapose #yogagirl #yogi #yogalife #yogini #yogaeverywhere #yogafit #yogaeverydamnday #yogaeveryday #yogagram #yogafun #yogadaily #yogaddict #yogateacher #jogajourney #yogalove #yogamotivation #yogainstructor #jogainstruktor

Post udostępniony przez Trener Lilka (@trenerlilka)

Lilia prowadzi kanał na YouTube, cały czas nagrywa vloga i komunikuje się ze swoimi widzami. Popularność jej postów daje jej motywację do dalszej pracy.

Współlokatorem Lilii jest kot o imieniu Daktyl

Gdyby nie on, to na pewno byłoby mi troszeczkę smutniej i bardziej nudno tutaj w mieszkaniu. Z nim jest fajnie 

– przyznała. 

ZOBACZ: Jak koronawirus wpłynął na rynek nieruchomości? Na to pytanie odpowiedział nam ekspert Maciej Górka.

Rynek mieszkaniowy w dobie koronawirusa

Kryzys epidemiologiczny sprawił, że sytuacja na rynku nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie. W ostatnich tygodniach popyt na mieszkania ewidentnie zmalał.

Ludzie po prostu przestraszyli się sytuacji. Myślą o tym, czy będą mieli pracę, czy będzie ich stać na kupno i rynek po prostu wyhamował. Z drugiej strony znajdują się okazje związane z tym, że część ludzi po prostu wyprzedaje swój majątek. Mają mieszkania na wynajem, których się pozbywają 

– zauważył Maciej Górka, ekspert rynku nieruchomości.

Sytuacja ta dotyczy przede wszystkim właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy. Mogą się też pojawić okazje od deweloperów, którzy są spółkami giełdowymi i muszą dowieźć określony wynik finansowy.

Osoby, które mają gotówkę mają obecnie szansę na to, żeby rzeczywiście znaleźć okazję na rynku mieszkaniowym i kupić mieszkanie w dobrej cenie, bo one będą się pojawiać

- stwierdziła specjalista.

Zdaniem eksperta można się spodziewać wyhamowania cen związanego z osłabieniem popytu.

Perspektywa niepewności finansowej spowodowała, że ludzie wstrzymują się z decyzjami i będą czekali na to, co się wydarzy z ich budżetem domowym 

– wyjaśnił.

Jednocześnie zwrócił uwagę na względną stabilność rynku nieruchomości, dlatego nie ma co liczyć na zbyt duże obniżki kosztów. Co więcej, ze względu na panującą sytuację na rynku pracy, banki mocno zaostrzyły politykę kredytową.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Nieruchomości w obliczu koronawirusa. Specjalista: "Rynek najmu przechodzi teraz bardzo trudny moment"

Samodzielnie wybudowała ekologiczny dom z… gliny i słomy. "Razem z działką to koszt ok. 150 tys. zł"

Tak się buduje w Polsce: mieszkanie złożone w połowie z korytarza i apartament z widokiem na sąsiada

Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
29.04.2020
Al
Tak trzymać!!! Super dziewczyna jesteś, super kanał. Kibicuję, i aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia :) zarażaj tą energią jak najwięcej ludzi :)
26.04.2020
Pomidorek
Super materiał :D!
22.04.2020
bez cukru
Lilka najlepsza! Momentalnie uśmiech od ucha do ucha jak słyszę "dzieeeeeń dobryyy moi drodzy" :)
21.04.2020
Curly
Super pozytywna osoba ! Podziwiam i zazdroszczę :)
21.04.2020
wierna widzka!
Materiał jest super, bo Lilka to super babka! Pozdrawiam Lila, wiem że to czytasz :D
Rozwiń wszystkie komentarzy