Gwiazdy

Klaudia El Dursi nie może wyjechać z Bali. "Tęsknię za rodziną. Pozostaje mi tylko czekać"

Klaudia El Dursi

Agencja TVN

Gwiazdy

Klaudia El Dursi nie może wyjechać z Bali. "Tęsknię za rodziną. Pozostaje mi tylko czekać"

Klaudia El Dursi

Agencja TVN

Przez rozprzestrzeniającego się koronawirusa wszystkie loty do Polski zostały odwołane, a granice zamknięte. Przez obecną sytuację wielu Polaków przebywających poza granicami naszego kraju musiało przebukować bilety. Klaudia El Dursi utknęła na Bali, gdzie realizowała program „Hotel Paradise”. Modelka apeluje o nie lekceważenie ważnych komunikatów.

Klaudia El Dursi na Bali

Klaudia El Dursi od pewnego czasu przebywa na Bali w związku z realizacją programu "Hotel Paradise". Przez rozprzestrzeniającego się koronawirusa, wprowadzoną kwarantannę i odwołane loty, nie może opuścić wyspy i wrócić do Polski, do swojej rodziny.

Modelka na swoim instastories wyjaśniła obserwatorom jej obecną sytuację.

Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny, dlatego że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknię za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski… Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać

- mówi Klaudia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z nadzieją na lepsze jutro..

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Zostań domu

Klaudia na swoim instastories apeluje również, by nie lekceważyć ważnych komunikatów, jakie wydaje polski rząd. Modelka prosi, byśmy pozostali jak najdłużej w domach, ponieważ sprawa jest bardzo poważna.

Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego, to zbyt poważne. Zróbcie to dla siebie i swoich bliskich. Jak mnie denerwuje, jak znajdują się ludzie tacy bez wyobraźni, którzy to lekceważą. Nie drwijcie z tego. Zostańcie w domu. Nie wolno panikować. Pamiętajcie, że ważne jest dobre nastawienie. Cieszcie się sobą i wolnym czasem

- apeluje El Dursi.

Nie tylko Klaudia zachęca do pozostania w domu. Swój apel wystosowało wiele innych polskich gwiazd. Powstał nawet hasztag #zostajewdomu.

Informacja dla Polaków, którzy chcą wrócić do kraju

Do Polski wpuszczone zostaną wszystkie samoloty czarterowe z Polakami, które miały wcześniej zaplanowane loty. Razem z nimi wylądować na terenie naszego kraju będą mogli także uprawnieni do tego cudzoziemcy, czyli:

  • małżonkowie obywateli polskich,
  • dzieci obywateli polskich,
  • osoby posiadające Kartę Polaka,
  • osoby posiadające prawo stałego lub czasowego pobytu na terenie RP lub pozwolenie na pracę.

Wszyscy Polacy, którzy będą chcieli powrócić do kraju, a także uprawnieni do tego cudzoziemcy, którzy na stałe związani są z Polską (wykaz powyżej) będą mogli zakupić bilet na przelot za pośrednictwem platformy internetowej LOT-u.

  • Zaplanowane dodatkowe loty odbędą się m.in.:
  • z Wielkiej Brytanii,
  • z Irlandii,
  • z Cypru,
  • z Malty,
  • ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Dla tych, którzy znajdują się w innych częściach świata niż wyżej wymienione państwa LOT uruchomi specjalne połączenia. Zapotrzebowanie można zgłosić za pośrednictwem specjalnie do tego przygotowanej platformy zakupowej LOT-u "Lot do domu". Żeby powrócić do Polski specjalnymi lotami organizowanymi przez PLL LOT, podróżujący muszą kupić bilety samodzielnie. Zapłacą za nie zryczałtowaną stawkę.

Zobacz też:

Wszystko, co musisz wiedzieć o koronawirusie i sytuacji w Polsce

"Hotel Paradise" - wszystko, co musisz wiedzieć o nowym programie TVN7

Lekarz: "Megadawki witaminy C to bzdura". Jakie fake newsy na temat koronawirusa krążą w sieci?


Co sądzisz o tym artykule?
52
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0