Gwiazdy

Kit Harington i Rose Leslie z "Gry o tron" zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka  

Gwiazdy

Kit Harington i Rose Leslie z "Gry o tron" zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka  

Kit Harington i Rose Leslie mają powody do radości. Aktorska para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tą informacją żyją nie tylko fani "Gry o tron", ale także prasa na całym świecie. Znana jest już płeć dziecka.

Rose Leslie urodziła 

We wrześniu minionego roku Kit i Rose poinformowali media, że wkrótce na świecie pojawi się ich potomek. Radosna nowina rozgrzała serwisy newsowe do czerwoności. Niestety, zakochani wkrótce zniknęli z sieci, nie zostawiając pola do spekulacji, kiedy urodzi się ich dziecko oraz jakiej płci będzie. Po kilku miesiącach oczekiwań, na łamach portalu "Page Six" pojawiło się pierwsze zdjęcie pary z maluchem, które w mig obiegło sieć.

W Londynie świeżo upieczonych rodziców przyłapali paparazzi. Na zdjęciu widzimy Kita i Rose trzymających się za ręce w towarzystwie dziecka. 

Kit Harington i Rose Leslie powitali na świecie dziecko

Gwiazdy "Gry o tron" nie podzieliły się jeszcze własnymi zdjęciami z pociechą w social mediach. Od samego początku nie zdradzali się ze szczegółami przebiegu ciąży. O tym, że ich rodzina się powiększy dowiedzieliśmy się dokładnie, gdy aktorka po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch podczas sesji zdjęciowej dla magazynu "Make". Co ciekawe, nawet w wywiadzie, który towarzyszył sesji, unikała tematu ciąży. Dopiero w październiku po raz pierwszy opowiedziała o swoim błogosławionym stanie. 

Wyjątek od chronienia prywatności zrobił ostatnio Kit, który zapytany przez dziennikarza portalu "E! Entertainment" o radość z przyjścia dziecka na świat, potwierdził, że urodził mu się syn. Imię potomka nadal pozostaje nieznane. 

Kit Harington i Rose Leslie - historia związku

Para poznała się blisko dekadę temu na planie "Gry o tron". Podobnie jak granie przez nich bohaterowie, czyli Jon Snow oraz Ygritte, zapałali do siebie uczuciem. Kit i Rose pobrali się w czerwcu 2018 roku. Na ceremonii gościli ich koledzy i koleżanki z obsady serialu.

Gratulacje!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0