Gwiazdy

Joanna Kołaczkowska "pompuje" dla lekarzy. Na czym polega akcja #hotX10Challenge?

Co nowego w show-biznesie? Przedstawiała: Basia Pasek

Gwiazdy

Joanna Kołaczkowska "pompuje" dla lekarzy. Na czym polega akcja #hotX10Challenge?

Co nowego w show-biznesie? Przedstawiała: Basia Pasek

Joanna Kołaczkowska nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Podczas kwietniowego wywiadu dla naszego programu zdradziła Kindze Burzyńskiej, że oprócz aktorstwa, dzielnie dba o swoją figurę. Aktorka ćwiczy z trenerem personalnym i "potrafi wykonać 12 pompek". Jak się okazuje - nie kłamała. W ramach akcji #hotX10Challenge, Joanna wykonała je, aby pomóc w zbiórce dla służby zdrowia. 

13 pompek Joanny Kołaczkowskiej 

Niedawno aktorka pochwaliła się swoimi zdolnościami siłowymi. Zdradziła, że potrafi zrobić "więcej pompek niż jej szwagier", bo aż 12! Postanowiła to udowodnić, biorąc udział w akcji charytatywnej #hotX10Challenge. Celem jest zebranie środków finansowych na walkę z pandemią poprzez... zrobienie kilku pompek. 

Na filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych widzimy, jak Joanna dzielnie „pompuje” i udało się jej zrobić o jedną pompkę więcej, niż zakładała

Adrian wymyślił akcję #hotX10Challenge. Na zrzutka.pl zbieramy pieniądze na lekarzy walczących z koronawirusem

- słyszymy na nagraniu. 

Aktorka tłumacząc zasady akcji, przytoczyła swoje słowa z rozmowy z "Dzień Dobry TVN" dotyczące ilości pompek, jakie potrafi zrobić.

Ostatnio się chwaliłam, że 12 potrafię zrobić. Dlaczego ja to powiedziałam?” 

- zażartowała.

Jednak czego się nie robi dla takiej inicjatywy? Nasi prowadzący - Gosia Ohme i Filip Chajzer, postanowili dołączyć do Joanny Kołaczkowskiej i "pompkowego" wyzwania. Do końca walczyli, aby osiągnąć super wyniki. Gosi udało się zrobić 15 pompek, a Filipowi 20!

#hotX10Challenge

Inicjatywa została podjęta przez trenera personalnego Joanny, Adriana Bielińskiego. Wyzwanie polega na zrobieniu kilku pompek i nominowaniu do tego kolejnych pięciu osób, które mają 72h na swoje nagranie i wrzucenie go na instagram z hashtagiem #hotX10challenge. 

Wpłat możecie dokonywać na podaną zrzutkę. Możemy umówić się, że ilość zrobionych pompek mnożymy x 10 i przelewamy kwotę. Choć niech każdy wpłaci tak naprawdę ile może

- czytamy na stronie zrzutka.pl.

Zebrana kwota zostanie przeznaczona na ochronę zdrowia - pomoc lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu, który walczy w tym ciężkim czasie o nasze życie i zdrowie. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
52
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0