Styl Życia

"Jak to jest zrobione" - mądra i ciekawa rozrywka dla całej rodziny

Styl Życia

"Jak to jest zrobione" - mądra i ciekawa rozrywka dla całej rodziny

"Jak to jest zrobione" to kultowy program, którego twórcy zaglądają za kulisy świata produkcji przedmiotów zwykłych i najdziwniejszych. - To fajna, ciekawa rozrywka dla dzieci i dorosłych - powiedziała Dorota Eberhardt, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej TVN Discovery.

O czym jest program?

"Jak to jest zrobione" to program emitowany na kanałach Discovery i Science od prawie 20 lat, cieszący się niesłabnącą sympatią widzów.

Każdy odcinek trwa 20 minut i przedstawia cztery różne przedmioty, tak zróżnicowane jak helikopter, piwo, wanna i wykałaczka.

Każdy z tych przypadków trwa 5 minut i to jest takie tempo - powiedziałabym - youtubowe czy tiktokowe, tzn. młodzież nie zdąży się znudzić, a państwo w średnim wieku nadążą za tym tempem

- stwierdziła Dorota Eberhardt.

Łącznie powstało już 400 odcinków, które zaskakują i bawią.

Polski cykl

Program zostanie poszerzony o nowy cykl.

Okazuje się, że najbardziej w pamięć zapadają te odcinki, które są o jedzeniu (...). I w związku z tym nasi koledzy z polskiego kanału Discovery wpadli na pomysł, że moglibyśmy przygotować całą serię, opowiadającą tylko o tym, jak powstają różne rzeczy do jedzenia

- zdradził nasz gość.

Trwają już prace nad nowym cyklem. Na początku trafi on na główny kanał Discovery i Science w Stanach Zjednoczonych, a później na cały świat.

Kiedy emisja?

Emisja 22 minutowych odcinków – codziennie o 15:25, emisja na głównym TVN.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
141
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0