Gwiazdy

Jak powstają sceny kaskaderskie „Pułapki”?

Gwiazdy

Jak powstają sceny kaskaderskie „Pułapki”?

Kaskaderskie sceny takie jak w serialu „Pułapka” zdarzają się dosyć często. Wymagają one od aktorów nie lada odwagi. Czy wszystkie sceny odkrywają sami? Czy pomagają im kaskaderzy? Dziennikarka Dzień dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła plan i zajrzała za kulisy serialu.

Sceny kaskaderskie w "Pułapce"

W drugim sezonie "Pułapki" spotykamy Olgę i Ewę, które bardzo się ze sobą zżyły. Opiekują się sobą na wzajem.

Raz jedna opiekuje się drugą, czasem na odwrót. One są takie niestabilne. Tam jest problem z tymi emocjami. Mają podobną relację.

-zdradza Agata Kulesza.

Marianna Kowalewska, odtwórczyni roli Ewy dodaje:

To nie jest relacja matki i córki. to jest relacja partnerska i przyjacielska. Dziewczyny się wspierają.

Zarówno Agatę, jak i Mariannę czekają w serialu sceny kaskaderskie.

Olga i Ewa będą się przepychać po ulicach. Będą uciekać przed zabójcą. Tutaj będziemy potrzebować pomocy kaskaderskiej.

- przyznała Marianna.

Choć Agata Kulesza za kierownicą samochodu czuje się pewnie, to w przypadku niebezpiecznych scen np. kolizji, prosi o pomoc kaskadera.

Zobacz też:

Pułapka 2

Rok po koszmarnych wydarzeniach Olga Sawicka (Agata Kulesza) układa sobie życie – adoptuje Ewę (Marianna Kowalewska) i wspólnie chcą stworzyć szczęśliwy dom. Pisarka wraca również do pisarskiej formy i na szczyt popularności, a jej książka „Pułapka” trafia na listę bestsellerów.

Niestety Olga trafia na celownik mediów i wzbudza zainteresowanie opinii publicznej przez proces Dariusza Tyńca – mordercy młodej dziewczyny. Nadają mu przydomek „Bestia”, co łączy go z pisarką, ponieważ tak nazywał się jej pierwszy kryminał, w który charakteryzuje taki sam okrutny sposób działania mordercy. Kryminał był oparty na wspomnieniach kobiety, czy to więc oznacza, że zabójca z lat 80-tych ponownie zaatakował?

Olga postanawia ustalić co łączy zbrodnię z lat 80-tych ze sprawą Dariusza Tyńca. Sprawa „Bestii” przywołuje przeszłość kobiety i zmusza ją do konfrontacji z własną przeszłością.

Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0