Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje pierwsze urodziny syna. „Spędziliśmy ten dzień najpiękniej, jak to możliwe”

Izabela Janachowska

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje pierwsze urodziny syna. „Spędziliśmy ten dzień najpiękniej, jak to możliwe”

Izabela Janachowska

Dzień Dobry TVN

Synek Izabeli Janachowskiej ma już rok. W kwestii organizacji przyjęcia dla malucha specjalistka od planowania ślubów nie zawiodła. Urządziła dla Christophera urodzinową imprezę, której motywem byli bohaterowie jednej z bajek Disneya. Efektami pochwaliła się w sieci. 

Izabela Janachowska organizuje pierwsze urodziny synka 

Izabela Janachowska razem z mężem mieli powody do świętowania. W maju ich syn Christopher obchodził pierwsze urodziny. 

Chociaż specjalistka od planowania imprez nie tak wyobrażała sobie przyjęcie urodzinowe synka, z powodu pandemii postanowiła odłożyć większość pomysłów na bok i zadbać o bezpieczeństwo rodziny. Zamiast hucznego przyjęcia dla kilkudziesięciu osób oraz wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, Izabela zorganizowała kameralne, rodzinne spotkanie. 

Efektami pochwaliła się na Instagramie, a zdjęcie z wydarzenia opatrzyła wzruszającym opisem. 

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat... Nasz świat śmieje się jak szalony już od roku, czyniąc nas najszczęśliwszymi rodzicami

- napisała ekspertka branży ślubnej.

Bajkowe przyjęcie urodzinowe

Izabela Janachowska mimo pandemii postanowiła wyprawić synkowi kameralne urodziny. Tym samym wedding plannerka udowodniła, że nawet w małym gronie impreza może być udana, wyjątkowa, a przede wszystkim bezpieczna. Od początku do końca zadbała o każdy szczegół.

Moja Mama przygotowała dla wszystkich przepyszny obiad, ja upiekłam sernik i bułeczki z makiem, były truskawki, poziomki i borówki. Spędziliśmy ten dzień najpiękniej jak to możliwe 

- zdradziła Janachowska. 

Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście pięknych dekoracji utrzymanych w wiosennej kolorystyce. Punktem kluczowym był duży, piętrowy tort, który ozdobiły figurki z bohaterami bajki o Kubusiu  Puchatku. 

Izabela Janachowska - specjalistka ślubna

Izabela Janachowska jest niekwestionowaną ekspertką branży ślubnej. Od 5 lat prowadzi blog poświęcony tej tematyce i napisała książkę. 

Widzowie znają ją z programów takich jak „W czym do ślubu”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Ślub marzeń” i "Pary młode ponad miarę".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
24.06.2020
renia
synek pani Izy podobny do taty