Gorące tematy

Igrzyska Olimpijskie na Eurosport i Player.pl. "Nie będzie kibiców na trybunach, ale będą miliardy przed telewizorami"

Dzień Dobry Wakacje

Gorące tematy

Igrzyska Olimpijskie na Eurosport i Player.pl. "Nie będzie kibiców na trybunach, ale będą miliardy przed telewizorami"

Dzień Dobry Wakacje

23 lipca rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. To dwa tygodnie wielkich emocji, których nie mogą doczekać się sportowcy i kibice na całym świecie. W tym roku zmagania będzie można oglądać na kanałach Eurosport i w Player.pl.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio bez publiczności

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, Igrzyska Olimpijskie odbędą się bez udziału publiczności. Dlatego niezwykle ważna będzie rola komentatorów, którzy przybliżą widzom sportowe emocje. W zaszczytnym gronie ekspertów znaleźli się m.in. Robert Korzeniowski i Adam Korol.

- Też się chyba tak czujemy jakbyśmy startowali w igrzyskach. Rola rzeczywiście jest specjalna, bo nie będzie kibiców na trybunach, za to będą miliony albo miliardy kibiców przed telewizorami. Rola mediów jest niebywale istotna - podkreślił Robert Korzeniowski, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski. 

Okazuje się, że szans na medale dla polskich reprezentacji jest bardzo dużo. Eksperci zdradzili, jakim dyscyplinom warto się szczególnie przyglądać.

- Serce podpowiada mi jedno - oglądajcie wioślarstwo. Tam tych szans medalowych jest sporo, startuje 6 osad i każda ma szansę powalczyć o medal Igrzysk Olimpijskich. Jest jeszcze siatkówka, lekkoatletyka, tenis, szermierka, kajakarstwo, kolarstwo, więc tych szans medalowych mamy naprawdę bardzo dużo - powiedział Adam Korol, wioślarz, mistrz olimpijski. 

Igrzyska Olimpijskie - transmisja w Eurosport i Player.pl

Transmisja Igrzysk Olimpijskich to trzy i pół tysiąca godzin realizacji, a więc ogromne przedsięwzięcie. Dzięki temu każdy fan sportu będzie miał szansę znaleźć to, co go interesuje, konkretną dyscyplinę.

- Tak, jak same Igrzyska są ogromnym świętem dla sportowców, dla nas, kibiców, to ta strona realizacyjna to też są wielkie emocje - wyjaśniła Dorota Żurkowska-Bytner, dyrektor Eurosportu w Polsce.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0