Horoskop

Horoskop na lato 2020. Wakacje będą pełne niespodzianek i trudnych wyborów. Dla którego znaku gwiazdy będą łaskawe? 

Horoskop na lato 2020 astrolog Merkurji 

Horoskop

Horoskop na lato 2020. Wakacje będą pełne niespodzianek i trudnych wyborów. Dla którego znaku gwiazdy będą łaskawe? 

Horoskop na lato 2020 astrolog Merkurji 

Wakacje rozpoczną się w tym roku wyjątkowo wcześnie, ponieważ już w sobotę 20 czerwca, wieczorem o godzinie 23:44. Słońce wkracza wtedy do znaku Raka, co jest równoznaczne z początkiem astronomicznego lata. Jakie niebo przygotowało nam niespodzianki na lato? Jaki jest horoskop na wakacje 2020?

Najkrótsza noc w roku, czyli Noc Kupały, będzie miała miejsce z 20 na 21 czerwca. Dzień poprzedzający tę noc, jak również dzień po niej, to najdłuższe dni w tym roku, które będą miały imponującą długość wynoszącą aż 16 godzin i 46 minut.

Nie powinniśmy mylić Nocy Kupały, czyli tej najkrótszej nocy z Nocą Świętojańską, ponieważ mają one inne terminy. Noc Świętojańska to noc wigilii imienin Jana, czyli czas z 23 na 24 czerwca.

Wakacje 2020 według astrologa - lato pod wpływem zaćmień 

Ulubiona, wakacyjna pora roku rozpocznie się z przytupem i z mocnym akcentem. Najbliższe miesiące to bardzo mocny, intensywny czas, okraszony dwoma zaćmieniami. Wakacje ledwo zdążą się rozpocząć, a już dadzą nam popalić. W niedzielę 21 czerwca będziemy mieli nów Księżyca w znaku Raka połączony z obrączkowym zaćmieniem Słońca, najlepiej widocznym z terenów Pakistanu, Indii, Chin, Tybetu i Afryki Środkowej.

W astrologii zaćmienia Słońca i Księżyca są bardzo ważnym, wręcz kluczowym elementem interpretacji horoskopu. W dawnych czasach nadawano im jednoznacznie negatywnie znaczenie. Nowoczesna astrologia traktuje je jako punkty zwrotne, czas, w którym musimy dokonać ważnych, istotnych wyborów, od których zależy, jak dalej potoczy się nasze życie.

W niedzielę rano, o godzinie 7:46 dojdzie do zaćmienia Słońca - generalnie niewidocznego w Polsce, jednak może komuś się uda w Bieszczadach zobaczyć niewielki fragment tego zjawiska astronomicznego. Pomimo tego, że dla większości pozostanie ono niezauważalne, będzie miało duży wpływ na nasze samopoczucie oraz zbuduje wewnętrzną presję do podejmowania trudnych kroków.

Nów Księżyca w znaku Raka, połączony z zaćmieniem i najdłuższym dniem w roku, będzie mieć wpływ głównie na życie osób urodzonych w znaku Raka oraz Lwa. To jednak nie koniec letnich burz i zawirowań. 5 lipca dojdzie do częściowego zaćmienia Księżyca i Pełni w znaku Koziorożca, które z kolei najmocniej zadziała na osoby urodzone w znaku Koziorożca oraz Raka.

Zobacz też: Horoskop na czerwiec według astrologa. Strzelce będą świeciły blaskiem sukcesu, a co z innymi znakami? 

To lato upłynie nam pod znakiem wielkich, życiowych zmian. Będziemy musieli spotkać się z przeznaczeniem, zacząć na nowo definiować swoje priorytety, zmieniać cel życia, radzić sobie z wyzwaniami, przed którymi uciekaliśmy. Wakacje będą się rozgrywały również w cieniu pasji oraz zaślepienia nowymi miłościami. Najbardziej gorące miesiące w roku nigdy nie kojarzą się z dyscypliną i uporządkowaniem, ale lato 2020 może być wyjątkowo szalonePrzez wpływ zaćmienia inaugurującego sezon wakacyjny, będziemy nieco nieprzytomni i niewiele osób zdobędzie się na racjonalne myślenie. 

Cały zodiak może być odrobinę odurzony i działający w sposób inny niż zazwyczaj. Spotkanie z istotną dla całego, dalszego życia osobą czeka urodzonych w znaku Raka, Lwa i Koziorożca

Przedefiniowanie celu życia oraz gwałtowne zmiany, również te zawodowe czekają na Barany i Wagi

Skupienie się na zrealizowaniu marzeń w miejscu pracy i zgarnięcie finansowych korzyści spotka Byki, Panny i Ryby.

Zirytowanie, nerwowość i poczucie niespełniania czeka w lipcu Bliźnięta i Wodniki. Dla nich radość i szczęśliwe wydarzenia przyniesie sierpień.

Dla Skorpionów początek wakacji zapowiada się intensywnie i ekstremalnie, jeśli chodzi o zauroczenie i nową miłość. Zapłacić za nią przyjdzie nerwami w sierpniu.

Strzelce nie będą miały lekkiego życia. Dwa pierwsze zaćmienia spowodują, że znowu pogubią się w kwestiach swoich uczuć. Równowagę odzyskają w sierpniu.

Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków 

Baran

W czerwcu i lipcu dojdzie do dużych zmian zawodowych. Będziesz musiał podjąć decyzję o przebranżowieniu się, zmiany biurka lub adresu firmy. Barany uczące się mogą zrezygnować z jednej szkoły na rzecz drugiej czy też wybrać inny kierunek studiów. Nie ma co się opierać, trzeba poświęcić jakąś małą część, aby ocalić resztę. Ulgę przyniesie sierpień.

Byk

To twoja szansa, aby zacząć realizować projekt, o którym zawsze marzyłeś. Nie przegap życiowej szansy, pomimo tego, że boisz się ryzyka. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Ciepła, bezpieczna posadka to nie jest coś, co może trwać w nieskończoność. W sierpniu będzie za późno na pewne ruchy, bo ktoś zdecyduje za Ciebie. Dobry czas na inwestowanie w nieruchomość to lipiec.

Bliźnięta

Początek wakacji przyniesie irytacje i niepokoje, bo nic nie będzie szło zgodnie z planem. Wyjazdy mogą się opóźniać, a otoczenie będzie rzucać Ci kłody pod nogi. Wysiłek, który teraz musisz ponieść, nie pójdzie na marne. Skołatane nerwy podleczysz w sierpniu, który będzie nad wyraz udany.

Rak

To wyjątkowo intensywny czas. Przyszedł moment, aby odważnie spojrzeć w twarz swoim pragnieniom. Zdefiniujesz na nowo, kim jesteś i co jest celem Twojego życia. Spojrzysz inaczej na błędy z przeszłości i zrozumiesz, co zrobiłeś w niezgodzie sam ze sobą. Podejmiesz przełomowe decyzje.

Lew

Zaćmienia z początku lata będą źle na Ciebie działać. Twoja energia przygaśnie i poczujesz ogromne fizyczne zmęczenie. Złapiesz odrobinę psychicznego dołka. Nie martw się, już koniec lipca postawi Cię na nogi i wszystko zacznie się układać.

Panna

Nareszcie zaczną spływać do Ciebie od dawna wyczekiwane finanse. Transakcje, których dokonasz na początku lipca, będą korzystne i przyniosą Ci zadowolenie. W pracy i szkole sukces. Pełnia w Koziorożcu pomoże wykończyć remonty i prace wokół domu lub ogrodu.

Waga

Pod koniec czerwca i na początku lipca możesz czuć się kompletnie zbita z tropu. Chwilowe zawirowania i totalna dezinformacja wpłyną negatywnie na Twoje poczucie bezpieczeństwa. Zazwyczaj się wahasz i nie wiesz co począć, ale teraz będziesz musiała działać szybko i pod presją. Poprawa nastroju oraz korzystny czas na urlop to koniec lipca i sierpień.

Skorpion

Ktoś, kogo spotkasz na swojej drodze, kompletnie Cię zauroczy. Czekają Cię gorące uczucia i fascynacje. Możesz dosłownie stracić rozum. Intensywne doznania płynące w czerwcu i lipcu postaraj się trzymać na wodzy, ponieważ sierpień przyniesie Ci do opłacenia słone rachunki.

Strzelec

Początek lata wytrąci Cię z równowagi. Przeceniłeś swoje możliwości i styrany Twoimi ekscesami organizm odmówi posłuszeństwa. Nadszedł czas, aby zregenerować siły i przestać działać na kilka frontów. W sierpniu poczujesz grunt pod nogami. Nie zmarnuj tego, popełniając kolejny raz ten sam błąd.

Koziorożec

5 lipca dojdzie do bardzo ważnej dla Ciebie pełni w Twoim własnym znaku. Ponieważ będzie ona połączona z zaćmieniem Księżyca, przeznaczenie już wkracza na Twoją ścieżkę. Da Ci znać poprzez propozycję nowej pracy, poprzez osoby, z którymi będziesz się kontaktować bądź przez istotną informację, która zmieni Twój sposób myślenia.

Wodnik

Początek wakacji to nerwy, pośpiech, wszechobecne kłopoty i piętrzące się zobowiązania. Nie będziesz w sosie, bo nawarstwiło się wiele spraw, które lekceważyłeś. Teraz wszystkie na raz spadną na Twoją głowę. No trudno, trzeba będzie się z tym uporać. Na wielkie uniesienia oraz luz w głowie musisz poczekać do sierpnia.

Ryby

Nów w Raku i Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca będą Ci sprzyjać i pomogą uporządkować kwestie formalne wokół Ciebie. Będziesz mieć teraz możliwość uregulowania zaległości. Urzędy będą dla Ciebie przyjazne i pojawią się nowe propozycje zawodowe. Spiesz się, aby wykorzystać swoje szanse do sierpnia. Później będzie trudniej.

Bezpiecznych letnich przygód życzy Czytelnikom Astrolog Merkurja.

Zobacz też:

Potencjał dziecka zapisany w horoskopie. Jaka przyszłość czeka Twoje dziecko? 

Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku? 

Co oznaczają liczby we śnie i jak należy je interpretować?

Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0