Gwiazdy

Gwiazdy na jubileuszowym koncercie zespołu Papa D

Gwiazdy

Gwiazdy na jubileuszowym koncercie zespołu Papa D

Wczoraj odbył się koncert z okazji 35-lecia zespołu Papa D. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN relację z wydarzenia zdała Agnieszka Jastrzębska.

11 listopada w warszawskim klubie Palladium odbył się jubileuszowy koncert zespołu Papa D. Artyści zapewnili swoim fanom masę atrakcji. W koncercie gościnnie wystąpili m.in. Agnieszka Chylińska, Kayah, Ania Karwan i Joanna Lazer z Red Lips.

Gwiazdy na koncercie Papa D

Na jubileuszowym koncercie pojawiło się wiele gwiazd i znajomych lidera grupy. Nie zabrakło przyjaciółki Pawła, Bogny Sworowskiej. Jak wspomina twórczość zespołu?

To były wspaniałe czasy. Całe te lata zostaliśmy przyjaciółmi, wspieramy się we wszystkim, co jest dla nas najważniejsze w życiu, a to jest wyjątkowy moment dla Pawła. 

– powiedziała Bogna.

Agnieszka Chylińska zdradziła, że zaśpiewanie na jednej scenie z Pawłem Stasiakiem było jej dziecięcym marzeniem. Jako mała dziewczynka podkochiwała się w liderze zespołu.

Może to będzie dużym zaskoczeniem, ale ja naprawdę marzyłam, żeby zaśpiewać w duecie z Pawłem Stasiakiem, z zespołem Papa D i cieszę się, że ten dzień nadszedł. To jest dla mnie ogromne szczęście.

- przyznała Agnieszka. 

Paweł Stasiak – wrażenia po koncercie

Po 3 godzinach grania i śpiewania Paweł znalazł czas, żeby odpowiedzieć na kilka pytań Agnieszki Jastrzębskiej. Jakie emocje towarzyszyły liderowi zespołu po koncercie?

Kompletne wariactwo przy pełnej widowni i to jest najważniejsze. Sold out to jest marzenie każdego artysty. Takie gwiazdy i my z naszymi przebojami z całego 35-lecia. Teraz to jest radość. Cieszę się ogromnie, że udało się zrealizować koncert, dotrwać do tych 35 lat i wydać nową płytę, która może być początkiem nowego etapu.  

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
71
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.11.2019
Poleta
I Ja tam byłem, tańczyłem i wino piłem... Pawle, chłopaki , Dziękujemy za wspaniałe wrażenia z koncertu i za te wszystkie hity z młodości. Prosimy o więcej Ania i Kuba