Dzień Dobry Extra

Gabi Drzewiecka i jej „Plan na dzień dobry”

Dzień Dobry Extra

Gabi Drzewiecka i jej „Plan na dzień dobry”

Jaki jest „Plan na dzień dobry” Gabi Drzewieckiej? Dziennikarka muzyczna i znawczyni kultury popularnej podzieliła się z nami swoimi sposobami na udany dzień. Co u niej gra? Zobaczcie sami! 

Playlista na dzień dobry według Gabi Drzewieckiej

By dzień Gabi Drzewieckiej był udany, nie może zabraknąć w nim muzyki. Dziennikarka zdradziła nam, jaka jest jej ulubiona playlista, która wprawia ją w dobry nastrój. Gabi podzieliła ją na 3 kategorie:

  • Łagodne dźwięki

To lekka i subtelna muzyka pomagająca spokojnie i bezstresowo rozpocząć dzień. Do tej kategorii Gabi zaliczyła utwory takie jak „Infinite” Łąki Łan, „Hedonism (Just Because You Feel Good)” Skunk Anansie, „Rise & Fall” Stinga i Craiga Davida oraz „It's No Good” Depeche Mode.

  • Wspomnienia

W tej kategorii  Gabi umieściła utwory, które przywodzą na myśl rozmaite ciekawe wspomnienia i anegdoty, a także piosenki po prostu kultowe. Znalazły się tutaj właściwie same hity: „Butterfly” Crazy Town, „Wish You Were Here” Incubus, „Freedom at 21” Jacka White'a i „Papercut” Linkin Park.

  • Muzyka energetyczna

Ostatnia z kategorii  to utwory, które dodają energii i pomagają uporać się ze wszystkimi porannymi obowiązkami. Na tej liście Gabi umieściła „Bloodstream” Eda Sheerana i w wersji zremiksowanej przez Rudimental, „Bardzo, bardzo” XXANAXX, „Dare” Gorillaz oraz „Ghost Town” Adama Lamberta.

Wykonawcy wspomnieni przez Gabi nie są dobrani przypadkowo: ze wszystkimi dziennikarka miała już okazję rozmawiać w materiałach zrealizowanych dla Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0