Gwiazdy

Rozdanie Fryderyków: Reni Jusis, Skaldowie, Chylińska. Kto jeszcze wystąpi?

Gwiazdy

Rozdanie Fryderyków: Reni Jusis, Skaldowie, Chylińska. Kto jeszcze wystąpi?

Fryderyki zbliżają się wielkimi krokami. Podczas wielkiej gali rozdania statuetek na scenie pojawią się m.in. Skaldowie. Zespół otrzyma wyjątkowe wyróżnienie - Złotego Fryderyka - za całokształt swojej działalności. Oprócz nich na scenie pojawią się m.in.: Reni Jusis, Agnieszka Chylińska, zespół Ørganek.

Zobacz też: FRYDERYKI 2019 rozdane! Dawid Podsiadło górą! Zobacz LISTĘ zwycięzców!


Gala rozdania Fryderyków odbędzie się w sobotę, 9 marca 2019 roku w Katowicach. Transmisja na antenie TVN o godzinie 21:00. Fryderyki zostaną rozdane już po raz dwudziesty piąty! Będzie to jednak wyjątkowa gala, ponieważ każdy może się na niej pojawić. Bilety na Fryderyki 2019 można kupić już w Internecie. Ceny zaczynają się na 79 złotych, cena najdroższych biletów to 199 złotych.

Kto wystąpi na Fryderykach?

Kierownictwo muzyczne Orkiestry obejmie Tomasz Organek. Na scenie pojawią się: Brodka, Miuosh, Mela Koteluk, Piotr Rogucki, Michał Kowalonek, Małgorzata Ostrowska.


Dzień wcześniej podczas uroczystej gali przyznania nagród zagrają także: Agnieszka Chylińska, zespół Ørganek, Reni Jusis i Skaldowie.Złoty Fryderyk dla Skaldów

Skaldowie otrzymają wyjątkowe wyróżnienie - Złotego Fryderyka - za całokształt swojej działalności. Będzie to ich pierwsza statuetka.

Na gali wykonają dwa utwory: "Prześliczna wiolonczelistka" i "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

Zobacz film: Skaldowie na Fryderykach dostaną specjalną nagrodę, źródło: Dzień Dobry TVN

Reni Jusis na Fryderykach

Reni Jusis wykona swój hit "Zakręcona" w zupełnie nowej aranżacji. 

Nigdy nie chciałam śpiewać znów tej piosenki, ponieważ ma ona już dwie dekady. Nie chciałam ciągle śpiewać tego samego. Ale to 25. Fryderyki, dlatego to świetna okazja, by zaprezentować publiczności nową, odświeżoną wersję - powiedziała Reni Jusis w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską

Więcej tutaj:

Zobacz film: Reni Jusis o występie na Fryderykach, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0