Gwiazdy

Friz o utracie prawa jazdy: "Nie warto dla kilkunastu dodatkowych minut ryzykować"

Friz

Uwaga! TVN

Gwiazdy

Friz o utracie prawa jazdy: "Nie warto dla kilkunastu dodatkowych minut ryzykować"

Friz

Uwaga! TVN

Karol "Friz" Wiśniewski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych influencerów w Polsce przyznał się ostatnio swoim fanom, że na 3 miesiące zostało mu zabrane prawo jazdy. Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy idol nastolatków traci uprawnienia. Co się stało?

Karol "Friz" Wiśniewski stracił prawo jazdy

Karol jest obecnie najpopularniejszym influencerem w kraju. To właśnie za jego sprawą wiele młodych osób zapytanych o to, kim chcą zostać w przyszłości odpowiada bez namysłu "Youtuberem". Ostatnio twórca Ekipy przyznał się jednak do czegoś, czego nie powinno się naśladować.

dobra zdradzę wam coś, ale tylko tutaj: ok 2 tygodnie temu straciłem prawko na 3 msc

- napisał na  koncie na Twitterze. Post w zaledwie kilka godzin polubiło ponad 14 tysięcy osób. Fani Friza prosili o szczegóły. - Jechałem przez wiochę od Werki do siebie na święta i z naprzeciwka jechała nieoznakowana Insignia. Nie wiedziałem, że mogą mierzyć w trakcie jazdy z naprzeciwka. Policjanci byli bardzo profesjonalni, pełna kulturka: dzień dobry, przekroczył Pan ponad 50 w terenie zabudowanym, ja oczywiście powiedziałem, że rozumiem, i się nie zgadzam i nie przyjmuję mandatu. Ale nie wiedziałem, że prawko zabierają i tak, mimo nie przyjęcia. W trakcie oczywiście podbiły z trzy grupy widzów, pukając w szybę, pytając o fotę - opowiedział.

Karol "Friz" Wiśniewski nie ma prawa jazdy

Fakt, że uprawnienia do prowadzenia pojazdów są odbierane, mimo nieprzyjęcia mandatu to nie była jedyna okoliczność, która zaskoczyła Karola. - To (popularność w internecie - przyp. red.) paradoksalnie mogło mnie uratować od mandatu i straty prawka, ale policjanci mnie nie znali XD W takich sytuacjach akurat właśnie widzowie bardziej pomagają niż przeszkadzają - przyznał infulencer.

Sytuacja nie skończyła się jednak najgorzej. Kiedy Karol zorientował się, że nieprzyjęcie mandatu nie pomoże mu zachować prawa jazdy, zdecydował się zmienić zdanie. - Po namyśle stwierdziłem, że rzeczywiście przekroczyłem tę prędkość i na zeznaniach na komisariacie przyjąłem mandat i ładnie przeprosiłem oraz wyraziłem skruchę - przyznał. Zwrócił się też do swoich fanów z przestrogą. - Nauczka na przyszłość, że nie warto dla kilkunastu dodatkowych minut ryzykować miesięcy bez prawka. Przynajmniej teraz nie muszę zdawać od nowa XD Tylko muszę poczekać, ale pamiętajcie, nie warto za*ierdalać! - stwierdził.

Zobacz wideo: Kulisy sławy Friza i jego Ekipy. Kim są znani YouTuberzy?

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
90
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0