Gwiazdy

Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole - Wersow i Friz

Gwiazdy

Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole - Wersow i Friz

Jak mieszkają Karol i Weronika, najpopularniejsze gwiazdy w sieci? Basia Pasek odwiedziła parę i dowiedziała się, jak wygląda ich zawód od kuchni.

Basia Pasek wybrała się z wizytą do popularnych polskich youtuberów. Zarówno Karol, jak i Weronika są rozchwytywanymi celebrytami, którzy mają wierne grono fanów. Para łącznie ma około 3,5 miliona obserwujących.

Dom młodych gwiazd

W domu, na obrzeżach Krakowa mieszka ekipa, która jest potęgą polskiego YouTube’a. Wśród nich Werso  i Friz, para dobrze znana młodzieży. Młodzi celebryci biją rekordy w liczbie wyświetleń, ich pracę podziwiają 92 miliony obserwujących. Ponadto rzesza fanów przeniosła się również na Instagrama.  

Żyjemy jak w Big Brotherze, ale kontrolowanym. 

– przyznała Weronika.

Praca nad kanałem

Weronika wytłumaczyła, na czym polega praca całej ekipy mieszkającej w domu. Dziewczyna sama zajmuje się nagrywaniem filmików dotyczących sfery mody i urody, natomiast jej partner Karol pokazuje w sieci swoje codzienne życie.  W domu oprócz Weroniki i Karola mieszka jeszcze siedem osób, które zajmują się m.in. montażem.

Plan jest taki, że przez rok będziemy robić na kanale u mnie filmy. W związku z tym wprowadziliśmy się tutaj razem, żeby ten projekt miał sens. Mieszkamy razem i nagrywamy codziennie filmy z mojego życia. 

- dodał Karol. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

Zobacz też: 

Nika Grann - "Mijamy się" - występ na scenie Dzień Dobry TVN

Kayah i Bregović 20 lat później. Już dzisiaj koncert w Tauron Arenie Kraków

Para - "Słoiki": tekst piosenki i wideo ze sceny DDTVN

Co sądzisz o tym artykule?
169
420
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
05.11.2020
MARTI
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
10.12.2019
daf
Patologia
01.11.2019
Nick
Jakim montarzem, owszem są osoby, które montują filmy, ale one tam nie mieszkają. Pozostałe 7 to przyjaciele, którzy pomagają w prowadzeniu kanału, a nawet niektórzy mają własny :)
Pomagają czyt. występują w filmach i świetnie się razem bawią ;)
01.11.2019
nysiaa
Jaka Dominika?? Wy wgl wiecie co piszecie? ?
Rozwiń wszystkie komentarzy