Rozrywka

Energylandia to rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. "Woda jest na tyle płytka, że jest bezpiecznie"

Rozrywka

Energylandia to rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. "Woda jest na tyle płytka, że jest bezpiecznie"

Wakacje to idealna okazja do rodzinnych szaleństw, ale i wypadów ze znajomymi za miasto. Energylandia to park rozrywki, w którym można znaleźć atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jest tam park wodny i strefa ekstremalna dla poszukiwaczy adrenaliny. 

Energylandia latem

Energylandia Zator to największy park rozrywki w Polsce. Działa od 2014 roku. Są tam atrakcje dla małych dzieci, zjeżdżalnie dla dużych, a nawet rollercoastery i inne ekstremalne urządzenia dla dorosłych.

- Dwa parki i jedno wejście. Można korzystać z rollercoasterów, ale można zaczerpnąć kąpieli wodnych i słonecznych - powiedział Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii. 

- Każdego dnia otwierana jest strefa rodzinna o godz. 10. Dzieci dobrze się tu czują, bo woda jest na tyle płytka, że jest bezpiecznie - dodał nasz reporter Tomasz Zubilewicz. 


Gdzie jest Energylandia?

Energylandia to rodzinny park rozrywki w Zatorze, w województwie małopolskim. To miejscowość między Krakowem a Katowicami. Można dojechać tam samochodem, ale są też specjalne autobusy i busy ruszające z Krakowa oraz z Katowic. 

Osoby, które przyjeżdżają z daleka, mogą zarezerwować nocleg w domkach jak z czasów Dzikiego Zachodu.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0