Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał metamorfozę swojej żony. "Patrzę, a to Żona. W dodatku moja!" 

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał metamorfozę swojej żony. "Patrzę, a to Żona. W dodatku moja!" 

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura zdecydowała się na zmianę wizerunku. Efektami metamorfozy w mediach społecznościowych pochwalił się jej mąż Cezary. Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie żony i opatrzył je zabawnym opisem. Jak wygląda teraz Edyta?

Edyta Pazura - zmiana fryzury

Edyta i Cezary Pazura od lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Para doczekała się trójki dzieci, a wszystkie piękne chwile spędzone w gronie najbliższych zarówno Edyta, jak i Cezary dokumentują w mediach społecznościowych.

Niedawno Cezary na Instagramie pochwalił się metamorfozą swojej żony. Aktor opublikował wspólne selfie i żartobliwie przyznał, że nie poznał Edyty.

A cóż to za Piękna Pani? Patrzę, a to Żona. W dodatku moja! Dobrze, że z kolorem włosów nie zmienia się charakter albo coś przegapiłem

- żartował Cezary. 

Edyta Pazura - metamorfozy

Edyta Pazura nie boi się eksperymentować z fryzurą. Na przestrzeni lat żona Cezarego miała już różne kolory i długości włosów. Pamiętacie, jak wyglądała w 2008 roku? Gdy Edyta zaczynała swoją przygodę z show-biznesem, była blondynką z fryzurą "na jeżyka". Nieco później żona aktora na ściankach pokazała się w ciemnym brązie i bujnej grzywce. Na głowie celebrytki nie zabrakło także loków i pasemek. W 2012 roku Edyta ostatecznie zdecydowała się na włosy do ramion i twarzowy blond, któremu pozostawała wierna przez wiele lat. Wszystko wskazuje na to, że po długiej przerwie żona Cezarego postanowiła powrócić do koloru z dawnych lat. Dziś Edyta znów jest brunetką.

Skąd taka zmiana? Na to pytanie w komentarzu postanowiła odpowiedzieć Cezaremu jedna z fanek. Jak przyznała internautka, nowa fryzura u kobiety oznacza czas na zmiany.

Ponoć jak kobieta zmienia kolor włosów, to zaczyna się dla niej nowa epoka

- wyjaśniała fanka. 

Aktor nie kazał długo czekać na odpowiedź. 

Lodowcowa! Szuka Sida 

- dodał. 

Kaia Gerber przeszła metamorfozę. Modelka kilka tygodni temu rozjaśniła włosy na jasny blond. 

Zobacz także:

Zbieranie grzybów dla początkujących i zaawansowanych - poradnik

Termin porodu minął, a tu... nic. Basia Kurdej-Szatan czeka na narodziny dziecka

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska zostali rodzicami. Modelka pochwaliła się zdjęciem maleństwa

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0