Gwiazdy

Dorota Szelągowska samodzielnie ufarbowała włosy. Jak teraz wygląda dziennikarka?

Gwiazdy

Dorota Szelągowska samodzielnie ufarbowała włosy. Jak teraz wygląda dziennikarka?

Pozamykane salony fryzjerskie i kosmetyczne dają się we znaki. Jak radzą sobie gwiazdy? Dorota Szelągowska postanowiła wykonać domowe farbowanie. Co wyszło z jej fryzjerskiego debiutu? Zobaczcie sami. 

Dorota Szelągowska – domowa metamorfoza

Dorota Szelągowska wiele razy udowadniała, że kreatywność to klucz do sukcesu. Dziennikarka  pokazywała nam, jak samodzielnie wykonać efektowne dodatki, które ozdobią nasze wnętrza i nadadzą im nowego charakteru. Farba tablicowa, lakier czy wiertarki nie są straszne Dorocie. 

Podczas kwarantanny postanowiła więc spróbować nowych umiejętności. Zamówiła w sprawdzonym salonie fryzjerskim farbę do włosów, a następnie w domowym zaciszu chwyciła za pędzel i nałożyła ją na ciemne odrosty.  

Dziś przyszła przesyłka, więc odrosty pójdą precz. Oby bez reszty włosów... Całuję

 - napisała Szelągowska.

Dorota na Instastory relacjonowała krok po kroku przebieg metamorfozy. Trzeba przyznać, że efekt jest godny podziwu. Jesteście ciekawi, jak wygląda? Obejrzyjcie nasz materiał.  

Gwiazdy w czasie pandemii

W wyniku obostrzeń zamknięte zostały wszystkie salony fryzjerskie i kosmetyczne. Niedogodność tę najmocniej odczuwają panie farbujące włosy. Po kilku tygodniach odrost staje się coraz bardziej widoczny, a klientki nieszczęśliwe. Problem ten dotyczy także wielu gwiazd. Jak sobie z nim poradziły? 

Eksperymentu podjęła się także aktorka Katarzyna Skrzynecka. Sama nałożyła sobie farbę na głowę i postanowiła zostać swoją fryzjerką. Ona także uwieczniła ten moment na zdjęciu, którym pochwaliła się w sieci.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
61
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0