Gwiazdy

Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka rozwodzi się z żoną Eweliną

Fot. Instagram / Daniel Martyniuk

Gwiazdy

Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka rozwodzi się z żoną Eweliną

Fot. Instagram / Daniel Martyniuk

Syn Zenona Martyniuka, Daniel zapowiedział, że ma zamiar rozwieść się ze swoją niedawno poślubioną żoną Eweliną. O swojej decyzji poinformował w trakcie transmisji online, podczas której odpowiadał na pytania internautów.

6 października 2018 roku odbył się ślub syna Zenona Martyniuka, Daniela z Eweliną Golczyńską. Młodzi wyglądali pięknie, a uroczystość przygotowano z dużym rozmachem. Mówiło się nawet, że zaproszono aż 250 gości.

>>> Zobacz także:

Niestety niedługo po tym wydarzeniu media zaczęły się rozpisywać o problemach w małżeństwie syna gwiazdy disco polo. Podobno podczas jednej z awantur Daniel Martyniuk miał nie wpuścić do domu ciężarnej żony, co skończyło się interwencją policji. Potem miało być jeszcze gorzej.

Na szczęście para doszła w końcu do porozumienia po narodzinach córki. I kiedy wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, okazało się, że Daniel Martyniuk zamierza się rozwieźć z żoną. Poinformował o tym internautów podczas transmisji online. Do nagrania dotarł Super Express. Słychać na nim, jak mężczyzna zapytany, dlaczego nie ma przy nim Eweliny i małej Laury odpowiedział:

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu – wykrzyczał w stronę ekranu. – Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło.

A zapytany o córkę dodał:

Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia…

Co sądzisz o tym artykule?
4
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0