Gwiazdy

Conrado Moreno. Polsko-hiszpański romantyk, który pisze wiersze o miłości

Gwiazdy

Conrado Moreno. Polsko-hiszpański romantyk, który pisze wiersze o miłości

Conrado Moreno to polsko-hiszpańska dusza. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek poznała jego nieznaną nam wcześniej romantyczną stronę.

Wiersze o miłości, w których dużo jest tęsknoty

Conrado Moreno od jakiegoś czasu publikuje na swoim Instagramie fragmenty poezji. Wiersze, które pisze prezenter są bardzo osobiste.

Nie robię tego dla kogoś, robię to dla siebie. To jest mi potrzebne. Od jakiegoś czasu uznałem, że taka forma ekspresji. Ludzie wyrażają ją różny sposób. Publikują zdjęcia, filmy. Ja uznałem, że dla mnie najważniejsze są moje emocje. Uważam, że w dzisiejszych czasach znacznie łatwiej jest pokazać swoją fizyczność niż emocje. Ludzi znacznie bardziej zaskakuje otwartość emocjonalna.

-zdradził Moreno w rozmowie z Basią Pasek.

Conrado pisze wiersze po polsku. Przypomnijmy, że prezenter ma mieszane pochodzenie. Jego mama jest Polką, tatą Hiszpanem. Miłość do poezji odziedziczył po babci, która była literatką. Języka polskiego uczyła Conrado jego siostra, która bardzo dbała o poprawność językową.

Moreno w swoich wierszach dużo pisze o miłości. Na pytanie Basi Pasek, czy jego serce jest obecnie zajęte, Conrado nie odpowiedział jednoznacznie. Podsunął jedynie wskazówkę, że w jego sercu dużo jest tęsknoty…

Zobacz też:

Czarnota, Moreno i Pniewski. Wierzą jeszcze w polskich piłkarzy?

Czy każdego da się nauczyć tańczyć?

Co sądzisz o tym artykule?
60
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0