Gwiazdy

Britney Spears tańcząc złamała nogę. Fani w szoku:"O nie, nie mogę na to patrzeć" 

Britney Spears

x-news

Gwiazdy

Britney Spears tańcząc złamała nogę. Fani w szoku:"O nie, nie mogę na to patrzeć" 

Britney Spears

x-news

Dramatyczna kontuzja Britney Spears. Amerykańska piosenkarka opublikowała w sieci nagranie z próby  choreografii. Jednak to, co wydarzyło się podczas tańca powoduje, że ciarki przechodzą po plecach. Ten dźwięk jest przerażający!

„Przepraszam, że tak głośno”

W social mediach gwiazdy zazwyczaj pokazują wszystko, co piękne, atrakcyjne i budzące zachwyt fanów. Britney Spears też chciała się pochwalić swoimi tanecznymi umiejętnościami i sprawnością ruchową podczas domowych ćwiczeń. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi i doszło do nieszczęścia. Na nagraniu można zobaczyć i usłyszeć, jak piosenkarka łamie sobie kość! Ten dźwięk jest przerażający. Uwaga! Wideo tylko dla osób o silnych nerwach:

Ze słowami wsparcia i otuchy ruszyli najwierniejsi fani:

O nie, nie mogę na to patrzeć. Zdrowiej!
Wystarczyło, że obejrzałem ten filmik, a już mnie wszystko boli. Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie
Też kiedyś tańczyłam i złamałam nogę w ten sam sposób. Dużo zdrówka
Dużo zdrówka, szybko się zagoi

- napisali poruszeni wypadkiem wielbiciele Britney.

Britney Spears wraca do życia

"Księżniczki popu" nie trzeba nikomu przedstawiać. Takie hity jak Toxic, Baby One More Time czy Womanizer do dziś są jednymi z najchętniej puszczanych przez stacje radiowe na całym świecie. Ciemną stronę kariery amerykańskiej piosenkarki stanowiły jednak alkohol i narkotyki. Ich skutkiem były problemy psychiczne artystki, rozpad małżeństwa i utrata praw do opieki nad synami. Na początku 2019 roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni walczyła o powrót do zdrowia.

Teraz zdaje się wychodzić na prostą, w czym pomaga również jej nowy partner, młodszy o 13 lat Sam Asghari. Jakiś czas temu gwiazda w towarzystwie ukochanego pojawiła się na premierze filmu Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino. Aktywnie działa w social mediach, gdzie - pokazując kulisy swojego życia - stara się odbudować kontakt z fanami.

Artystka jest znana z wielu kontrowersji. M.in. w 2007 roku ogoliła się na łyso, co stało się  jednym z ikonicznych momentów popkultury. Czym nas jeszcze zaskoczy Britney Spears?  

x-news

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
72
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0