Gorące tematy

Bestsellery Empiku 2019. Zobacz występy największych gwiazd polskiej muzyki

„Hładki. Miuosh dyrektorem artystycznym gali Bestsellerów Empiku”, reporter: Mateusz Hładki

Gorące tematy

Bestsellery Empiku 2019. Zobacz występy największych gwiazd polskiej muzyki

„Hładki. Miuosh dyrektorem artystycznym gali Bestsellerów Empiku”, reporter: Mateusz Hładki

Gala Bestsellerów Empiku 2019 to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale i wielkie muzyczne widowisko. O tym, kto wygra zadecydowali klienci sklepów Empik. Przed nami moc wrażeń i elektryzujących występów. 

Bestsellery Empiku 2019

Bestsellery Empiku to największy polski plebiscyt kulturalny. Każdego roku zakupy klientów salonów Empik i Empik.com przekładają się na blisko 40 milionów głosów oddanych na konkretne produkty i twórców.

Podczas wielkiej gali poznamy najlepsze książki, muzykę i filmy, a także najpopularniejszych polskich artystów. W tym roku, po raz pierwszy, aż 3 nagrody przyznane zostaną najbardziej obiecującym, młodym twórcom.

Zaskakujące duety i zupełnie nowe aranżacje

Gali wręczenia nagród towarzyszyć będzie wielkie muzyczne widowisko, za którego aranżację odpowiada raper i producent muzyczny Miuosh. Na scenie zobaczymy występy wyjątkowych duetów, w śród których pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska, Kayah i Viki Gabor, Ten Typ Mes i Hania Rani czy Beata Kozidrak i Natalia Nykiel.

Moim faworytem jeśli chodzi o duety jest połączenie światów i pokoleń, czyli Beata Kozidrak i Natalia Nykiel. To jest pole do popisu i dla mnie, mojego zespołu i dziewczyn 

– zdradził Miuosh, dyrektor artystyczny gali.

W czasie wieczoru usłyszymy również jeden z najlepiej zapowiadających się zespołów rockowych młodego pokolenia, czyli Inhaler. Na czele formacji stoi Elijah Hewson, syn wokalisty zespołu U2 Bono.

Transmisja na żywo z gali rozpocznie się o 20.15 w telewizji TVN. Wydarzenie poprowadzi Marcin Prokop, a w roli współprowadzących pojawią się: Dorota Wellman, Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka.

Zobacz też:

Lipińska, Mróz i Zawiałow - kto jeszcze ma szansę na Bestsellery Empiku 2019?

Robert Lewandowski "Człowiekiem Roku". Nagrodę Telekamery 2000 odebrała dumna mama 

Fryderyki 2020. Znamy wszystkie nominacje!


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
58
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0