Gwiazdy

Bella Thorne opublikowała swoje nagie zdjęcia. Haker groził aktorce, że je ujawni w internecie

Bella Thorne zdjęcie z Twittera

Fot: twitter.com/bellathorne

Gwiazdy

Bella Thorne opublikowała swoje nagie zdjęcia. Haker groził aktorce, że je ujawni w internecie

Bella Thorne zdjęcie z Twittera

Fot: twitter.com/bellathorne

Bella Thorne opublikowała w sieci swoje nagie zdjęcia, bo jak twierdzi, padła ofiarą hakerskiego ataku. Haker wykradł aktorce prywatne zdjęcia i groził ich ujawnieniem.  Aktorka ubiegła hakera i sama je opublikowała na swoim koncie na Twitterze.

Bella Thorne opublikowała swoje nagie zdjęcia na Twitterze, którymi była szantażowana przez hakera. Swój post wzbogaciła również zrzutami ekranowymi rozmowy z osobą, która utrzymywała, że ma jej prywatne zdjęcia.  Na swoim Twitterze napisała: 

Przez ostatnie 24 godziny grożono mi, wykorzystując moje nagie zdjęcia. Dzisiaj zasnę spokojniej, wiedząc, że odzyskałam władzę

Aktorka zaznaczyła, że decyzja o publikacji zdjęć jest jej własną. Wypowiedziała się również w stronę hakera pisząc: 

Teraz już nic nie możesz mi zabrać. Nie możesz i nigdy nie będziesz kontrolować mojego życia


Belle Thorne zasugerowała również, że haker w krótkim czasie powinien spodziewać się wizyty agentów FBI. W opisie do postu obiecała, że opisze tę sytuację w swojej następnej książce. 21-letnia Bella Thorne wydała ostatnio książkę The Life of a Wannabe Mogul: A Mental Disarray, która jeszcze przed premierą stała się bestsellerem. 

Bella Thorne wszechstronna gwiazda 

Bella Thorne urodziła się na Florydzie. Jest aktorką, piosenkarką, pisarką, tancerką oraz modelką. W mediach społecznościowych publikuje swoje zdjęcia bez makijażu, podczas normalnego codziennego życia. Szczególną uwagę zwraca na problem samoakceptacji.

Bella Thorn rozpoczęła karierę gdy była niemowlęciem  

Swoją aktorską karierę rozpoczęła już jako sześciomiesięczne niemowlę. Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w młodzieżowym serialu Walta Disney'a "Taniec rządzi". 

>>> Zobacz też: Jak się zabezpieczyć w sieci

Zobacz film: Agnieszka Woźniak-Starak była prześladowana

Zobacz film: Agnieszka Woźniak-Starak była prześladowana. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0