Gwiazdy

Bartek Wrona z utworem "Jak ja co dzień"

Gwiazdy

Bartek Wrona z utworem "Jak ja co dzień"

Bartek Wrona - artysta, znany z takich przebojów jak "Jedna na milion", "Kolorowe sny" i "Barwy szczęścia" tym razem zaproponował widzom Dzień Dobry TVN swoją najnowszą piosenkę "Jak ja co dzień".

O Bartku Wronie zrobiło się głośno w 1997 roku, kiedy rozpoczął swoją karierę jako jeden z członków polskiego boysbandu Just 5. Pierwsza płyta zespołu nosiła tytuł "Kolorowe sny" i osiągnęła sukces rynkowy, a pochodzące z niej utwory trafiły na polskie listy przebojów. Grupa wydała jeszcze dwa albumy: "Zaczarowany Świat" (1998 r.) i "Cień wielkich miast" (1999 r.). Just 5 przestał istnieć w 2002 roku.

>>> Zobacz także:

Kariera solowa Bartka Wrony

W 2001 roku Bartek Wrona rozpoczął swoją solową karierę, wydając swój pierwszy krążek "Zapomniałaś". Cztery lata potem na rynku pojawiła się jego druga płyta solowa "Jedna na milion", w 2007 roku - "25", a trzy lata później "Póki mamy siebie".

Najnowszy singiel Bartka Wrony

Obecnie muzyk promuje swój najnowszy singiel "Jak ja co dzień". W utworze wokalista opowiada o swoich powrotach po koncertach do domu, o potrzebie akceptacji, tęsknocie i miłości, która jest ważna, a może nawet najważniejsza.

Co sądzisz o tym artykule?
62
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0