Gorące tematy

Amy Schumer rozpoczęła przygotowania do in vitro. "Naprawdę mam nadzieję, że to zadziała"

Gorące tematy

Amy Schumer rozpoczęła przygotowania do in vitro. "Naprawdę mam nadzieję, że to zadziała"

Amy Schumer zaledwie kilka miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. W emocjonalnym wpisie na Instagramie podzieliła się swoim doświadczeniem ze starań o kolejne dziecko. 

Wiele kobiet pokochało ją za szczerość z jaką opowiadała o ciąży i trudnych doświadczeniach świeżo upieczonej matki. Wraz z mężem planują teraz powiększyć rodzinę. 

Amy Schumer stara się o drugie dziecko

Gwiazda przyzwyczaiła fanów do prawdziwych zdjęć dokumentujących jej życie, na profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy więc wielu cukierkowych czy wystylizowanych fotografii. Tak samo było też z informacją o rozpoczęciu procesu in vitro

Standuperka podzieliła się trudnymi doświadczeniami

W poście na Instagramie pokazała zdjęcie swojego brzucha po pierwszych zastrzykach, w opisie przedstawiła swoje dotychczasowe doświadczenie oraz udostępniła numer telefonu. Chce usłyszeć historie osób, które przechodziły przez ten proces i mogą doradzić jej, jak poradzić sobie w tym ciężkim okresie. 

Jak można się było domyślić, wiele osób zdecydowało się skontaktować z Amy i opowiedzieć swoje historie. W kolejnym poście dziękuje za wsparcie i pisze:

Wasze historie pomogły mi bardziej, niż możecie sobie to wyobrazić. Czuję się niesamowitą szczęściarą. Naprawdę mam nadzieję, że to zadziała.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0