Newsy

6 mln złotych dla małych firm. Rusza kolejna akcja „TVN Pomagajmy sobie” 

TVN

Newsy

6 mln złotych dla małych firm. Rusza kolejna akcja „TVN Pomagajmy sobie” 

TVN

Pandemia koronawirusa stawia większość polskich przedsiębiorców przed ogromnym wyzwaniem: trwa walka o utrzymanie klientów i przetrwanie trudnego czasu. W związku z tym TVN Discovery Polska w ramach projektu „TVN Pomagajmy sobie” rozpoczyna kolejną akcję specjalną. Tym razem wsparcie otrzymają małe firmy z całego kraju. Na czym polega ta pomoc?

W związku z pandemią koronawirusa polscy przedsiębiorcy walczą o utrzymanie klientów i przetrwanie trudnego czasu. Z myślą o nich TVN Discovery Polska rozpoczyna kolejną akcję specjalną. 

„TVN Pomagajmy sobie” - na czym polega akcja 

Właściciele biznesów za symboliczną złotówkę będą mogli zrealizować kampanię reklamową w naszych kanałach telewizyjnych oraz platformach online. W ramach projektu „TVN Pomagajmy sobie” przekażemy małym firmom świadczenia reklamowe o łącznej wartości nawet do 6 milionów złotych.

„TVN Pomagajmy sobie” - dla kogo?

Akcja skierowana jest do mniejszych firm, lokalnych i rodzinnych biznesów w całej Polsce. Każdy przedsiębiorca może otrzymać kampanię o maksymalnej cennikowej wartości 5 000 złotych do wykorzystania online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych w kanale tematycznym dopasowanym do jego branży. Pakiet promocyjny zostanie objęty wyjątkowym rabatem – końcowy koszt kampanii to symboliczny 1 PLN netto.

„TVN Pomagajmy sobie” - jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 maja 2020. Regulamin i szczegóły akcji dostępne są na stronie tvn.pl, w zakładce „TVN Pomagajmy sobie”

Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona – trafią one do 500 podmiotów, które zgłoszą się jako pierwsze i spełnią wymogi akcji. O przyznaniu przedsiębiorcy pakietu decyduje kolejność zgłoszeń, ich zgodność z regulaminem oraz rejestracja zlecenia.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.04.2020
6mln
500 firm po 5000 to 2,5mln...