Zdrowe odżywianie

Zdrowa przekąska. Co podać dziecku na drugie śniadanie?

Zdrowe odżywianie

Wakacje powoli dobiegają końca. Wielu rodziców ponownie stanie przed dylematem, co dać dziecku do szkoły na drugie śniadanie, aby było zarówno smacznie, jak i zdrowo. Okazuje się, że rozwiązaniem tego problemu mogą być produkty oferowane przez Owolovo.

Zdrowa przekąska dla dziecka. Co mu podać?

Spora grupa dzieci drugie śniadanie kupuje sobie w szkolnym sklepiku. Niestety produkty, które mogą w nich dostać, są pełne konserwantów, sztucznych barwników i cukru. Alternatywą dla tych niezdrowych przekąsek mogą być produkty oferowane przez Owolovo.

Firma oferuje musy i soki owocowe, które powstały wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących od rodzimych rolników. - Produkty te są najwyższej jakości, bez zbędnych dodatków - mówił Olivier Janiak.

Dlaczego trzeba czytać etykiety?

Rozpoczynający się rok szkolny powinien zmotywować rodziców do tego, aby z większą uwagą robili codzienne zakupy. - My jako rodzice powinniśmy trochę bardziej przyłożyć się do czytania i sprawdzać etykiety. To jest szalenie ważne - mówiła Karolina Malinowska, modelka i mama trzech chłopców.

Jeśli wybierzemy, coś z bogatej oferty Owolovo możemy mieć pewność, że nie ma tam żadnych sztucznych dodatków. - To również jedyny tego rodzaju produkt, który ma tak dużą pojemność. Jedna saszetka ma 200 mln. Taka porcja zaspokoi głód nawet u ośmioklasisty - dodała Karolina Malinowska.

Co ciekawe, mus od Owolovo można nie tylko wypić, ale także wykorzystać, jako bazę do typowo letnich deserów, np. gofrów.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Olivier Janiak

Pozostałe wiadomości